LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Chcete reklamu na tomto místě?
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieLacné ubytovanie vo Viničkách

Ste tu: » » » Viničky

Zobraziť mapu ubytovania vo Viničkách
Obec: Viničky (Strana 1/1) Zobraziť stranu: 1
Penzión Zlatá Putňa, Viničky (Zemplínske vrchy / Tokaj / Medzibodrožie / Dolný Zemplín / CHKO Latorica / Tokajské vrchy) Ukázať na mape
Telefón +421 562 399 500, mob. +421 907 666 113 E-mail tokaj@zlataputna.sk
Umiestnenie: Na okraji tokajskej dediny Viničky, pri ceste do obce Borša, v podhorí Zemplínskych vrchov. V blízkom okolí (do 4 km): kaštieľ Františka Rákocziho II., najnižší bod Slovenska, rybník Podkova, plavba po rieke Bodrog. Mesto Sátoraljaújhely 5,3 km.

Ubytovanie: Štýlový penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou, s jedinečnou tokajskou atmosférou. V penzióne sú izby (11x2, 2x3 lôžka) a apartmány (2x 2-lôžkový). Všetky izby sú komfortne vybavené. Na izbách je vlastná kúpeľňa, klimatizačné zariadenie, TV, stolík s kreslami aj internetové pripojenie. Reštaurácia s ponúkou tradičnej zemplínskej kuchyne spolu s tokajským vínom značky Tokaj Zlatý Strapec vlastnej výroby. Klasická tufová pivnica, v akej aj Tokajské víno dozrieva.

Cena: Izby: 3 osoby na izbe 20 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, iba 1 osoba 32 EUR/izba/noc. Apartmán: 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Klimatizácia 5 EUR/izba/noc. Raňajky 5 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre skupiny min. 10 osôb nad 5 nocí zľavy.

Adresa: Penzión Zlatá putňa (po maďarsky Panzió Arany Puttony), Hlavná 414, 076 31 Viničky. Kontaktná osoba: Erik Čizmadia. Prevádzkovateľ: Tokaj Zlatá putňa s.r.o. Výroba vín: Tokaj Zlatý strapec, Anna Nagyová, Viničky 118.

WWW: www.zlataputna.sk

Poznámky: Platená inzercia.

95 %Aktualizácia: 2. marca 2014   Počet lôžok: 32 Lôžka s bezbariérovým prístupom: ?

Školská turistická ubytovňa, Viničky (Zemplínske vrchy / Tokaj / Medzibodrožie / Dolný Zemplín / CHKO Latorica / Tokajské vrchy) Ukázať na mape
Telefón +421 566 373 473, +421 563 673 470 (v pracovné dni) E-mail skola@zsskomtv.edu.sk
Umiestnenie: V obci Viničky, v malebnej tokajskej vinohradnickej oblasti na juhovýchode Slovenska na svahoch Zemplínských vrchov nad riekou Bodrog. Streda nad Bodrogom 2 km, Borša 3 km, Slovenské Nové Mesto 6 km (priechod do Maďarska), hraničný priechod Veľký Kamenec 11 km (neďaleko rekreačné miesto Karča).

Ubytovanie: Ubytovňa domova mládeže s kapacitou 20 lôžok (5 izieb, v každej 4 lôžka). Ponúkame degustáciu tokajských vín v školskej pivnici (Tokajská pivnica).

Cena: Staršie izby (spoločná sprcha a WC na chodbe): 7 EUR/os/noc. Nové izby (vlastná sprcha + WC): 10 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na 1 noc.

Adresa: Dom mládeže (turistická ubytovňa), Hlavná 232/14, Viničky - Szőlőske. Prevádzkovateľ: Stredná odborná škola (SOŠ), Komenského 12, 075 01 Trebišov, pracovisko Viničky. Bývalý názov školy: Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska (Szőlészeti és Gyümölcstermesztő Szakközépiskola) alebo Stredné odborné učilište - Középfokú Szaktanintézet. Kontaktná osoba: Agnesa Petričková.

WWW: www.sostv.sk/skola_vinicky/

- %Aktualizácia: 1. júla 2014   Počet lôžok: 20 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

Škola v prírode Sv. Lukáša, Viničky - Hatfa (Zemplínske vrchy / Tokaj / Medzibodrožie / Dolný Zemplín / CHKO Latorica) Ukázať na mape
Telefón +421 566 373 215, mob. +421 903 216 197 (Tóth Mihály) E-mail filokalia.c@stonline.sk
Umiestnenie: V Zemplínských vrších, v lesích 2,5 km nad obcí Viničky, v místě bývalých lázní Hatfa (kúpele Hatfa) s železitým minerálním pramenem. Název Hatfa pochází z maďarštiny (hat = šest, fa = strom) a odkazuje na 6 zdejších starých stromů, které symbolizovaly spojení lesních majetků okolních obcí (Viničky, Streda nad Bodrogom, Ladmovce, Cejkov, Bara a Černochov). Památky v obci Viničky: vinné sklepy, železný most přes řeku Bodrog, kaplička sv. Jozefa z 18. století, kúria Júliusa Andrássyho, vrch Borsuk s vinicemi.

Ubytovanie: Křesťanské rekreační středisko (chatová osada) s kapacitou až 120 osob. K dispozici je 5 chat se společným soc. zařízením a 1 nová chata se dvěma 2-lůžkovými bezbariérovými apartmány s vlastním soc. zařízením. Společenská místnost (jídelna), kuchyňka, možnost domluvení stravování. Ve středisku se pořádají školy v přírodě, letní křesťanské tábory a tvořivé dílny. Středisko je v provozu v měsících 05-10.

Cena: Celá sezona: v pokojích i v apartmánech 5 EUR/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků i povlečení).

Adresa: Škola v prírode Sv. Lukáša (rekreačné stredisko Hatfa, letný tábor Hatfa), kúpele Hatfa (Hatfa fürdő), ulica Tokajská, 076 31 Viničky. Kontaktná osoba: Tóth Mihály, farár. Majitel střediska: Gréckokatolícka cirkev, farnosť Streda nad Bodrogom.

WWW: refzem.wix.com/ifitabor#!taborhely

- %Aktualizácia: 1. júna 2014   Počet lôžok: 120 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 4

Obec: Viničky (Strana 1/1) Zobraziť stranu: 1

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil