LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieLacné ubytovanie v Laboreckej vrchovine

Zobraziť mapu ubytovania v Laboreckej vrchovine
Rekreačná oblasť: Laborecká vrchovina (Strana 2/2)Zobraziť stranu: 1 | 2
100 %Turistická ubytovňa Borovka, Osadné
Bukovské vrchy / Poloniny / Nízke Beskydy / Laborecká vrchovina / Bieszczady Ukázať na mape
Telefónmob. +421 905 899 738 info@borovka.sk
Umiestnenie: V horskej dedine Osadné, v hlbokých lesoch Nízkych Beskýd, v CHKO Východné Karpaty. Okolie: Balnica (poľská úzkokoľajka), Parihuzovce (lyžiarske vleky), Snina (Sninské rybníky, Galéra Miro, kaštieľ z roku 1800), Vihorlat (Sninský kameň, Morské oko), Medzilaborce (Múzeum Andy Warhola), Danová (lyžiarsky vlek), Národný park Poloniny (najmenšia hustota obyvateľstva na m2 na Slovensku, medved, zubor,...).

Ubytovanie: Turistická ubytovňa s dvoma 5-posteľovými izbami. Veľká plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, riad), interiér kuchyne dopĺňa stará murovaná pec. Spoločná kúpeľňa a WC. Na záhrade je možné stanovať a chytať mobilný signál. V areáli sú exponáty, ktoré používali naši predkovia.

Cena: Ubytovňa: 10 EUR/os/noc, dieťa do 3 rokov bezplatne, 3-10 rokov 5 EUR/noc. Stanový tábor: 2 EUR/os/noc. Domáci miláčik 2 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.

viac info...Aktualizácia: 1. júla 2017   Počet lôžok: 10 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

90 %Turistická ubytovňa Obecný dom, Stakčín
Vihorlat / Poloniny / Bukovské vrchy / Laborecká vrchovina / Sninské rybníky Ukázať na mape
Telefón+421 574 495 389, mob. +421 911 610 386 turub@centrum.sk
Umiestnenie: V centre obce Stakčín na okraji Národného parku Poloniny, na rozhraní Bukovských vrchov a Vihorlatu, v údolí rieky Cirochy. Vlaková stanica Stakčín 1,1 km.

Ubytovanie: Turistická ubytovňa s kapacitou 30 lôžok v 2- a 3-posteľových izbách. Na každej izbe je kúpeľňa so sprchou s teplou vodou. Toalety sú spoločné. V ubytovni je spoločná kuchynka a spoločenská miestnosť s televízorom.

Cena: Celoročne: 7 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne, energií aj kúrenia) a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.

viac info...Aktualizácia: 1. januára 2017   Počet lôžok: 30 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Penzión Habura, Habura
Laborecká vrchovina / Nízke Beskydy Ukázať na mape
Telefón+421 577 322 550, mob. +421 907 929 607 mmalincak@gmail.com
Umiestnenie: V tichej dedine Habura v Laboreckej vrchovine. Pri východisku zelenej turistickej značky na hraničný hrebeň a Haburské rašelinisko (prírodná rezervácia, 6,5 km). Mesto Medzilaborce 7,5 km (vlaková zastávka, miniskanzen, Múzeum Andyho Warhola). V okolí krásna príroda, kľud a drevené kostolíky.

Ubytovanie: Kvalitne vybavený penzión s pohostinstvom. V penzióne sú dve izby (1- a 3-lôžková) s vlastnou kúpeľňou. Masážna vaňa. Pohostinstvo (občerstvenie). Kryté záhradné posedenie. Kúpací sud. Možnosť parkovania na uzavrenom dvore.

Cena: Leto: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Zima (vykurovacia sezóna): 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Špeciálna ponuka iba pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!Uvedená cena je zľacnená oproti bežným cenám daného ubytovania.
Prevádzkovateľ ubytovania garantoval, že ju bude ponúkať návštěvníkom LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
V prípade záujmu o zľavu povedzte, že pricházíte zo stránok LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
Pokial Vám ubytovateľ zľavu nechce akceptovať, kontaktujte, prosím, autora LacneUbytovanie.net.

viac info...Aktualizácia: 1. apríla 2016   Počet lôžok: 4 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Chata Stanica Balnica (700 m), Wola Michowa - Balnica
Poloniny / Bukovské vrchy / Nízke Beskydy / Bieszczady / Laborecká vrchovina / Poľské Beskydy Ukázať na mape
Telefónmob. +48 504 623 180 przystanek_balnica1@op.pl
Umiestnenie: V hlubokých lesech přímo na slovensko-polské hranici, na místě bývalé osady Balnica u zastávky letního sezónního vláčku (úzkokolejky). Běžným autem se dá dojet nejblíže 1 km k chatě, odtud už se musí pěšky. Nejbližší slovenská vesnička Osadné 7 km po žluté značce, polské obce Wola Michowa a Maniów 6,5 km. V okolí jsou bukové lesy, hory s tajemnými názvy (Berdo, Hyrlata, Mataragona) a množství pěšinek a cest po toulání v přírodě.

Ubytovanie: Turistická chata pro romantiky a milovníky přírody s ubytováním pro 25 osob v podroví domu. Pokoje jsou 2- a 4-lůžkové s postelemi a vícelůžkový pokoj s matracemi pro 14 osob. Při domluvě dopředu je možné zajistit stravování, jinak se stravuje z vlastních zásob. Možnost domluvení jízd na koni. Chata je bývalým domem z 50. let pro pracovníky Běščadské úzkokolejky, kteří se starali, aby trať v zimě nezamrzala.

Cena: Celoročně: lůžka 25 zł/os/noc (včetně povlečení), vícelůžkové pokoje 18 zł/os/noc (na matracích s vlastním spacákem), stanování 7 zł/os/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují všechny poplatky i zimní vytápění) a platí po celý rok.

viac info...Aktualizácia: 1. augusta 2014   Počet lôžok: 25 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Chata Na Konci sveta (580 m), Komańcza - Lupkov
Nízke Beskydy / Bieszczady / Laborecká vrchovina / Poľské Beskydy Ukázať na mape
Telefónmob. +48 506 256 979 (chatař), +48 503 157 840 (Jan Hasior) mydlanebanki@gmail.com
Umiestnenie: V Nízkých Beskydech, na samotě 1,5 km od odlehlého nádraží Lupków. Lupkowské nádraží je od roku 2011 mimo provoz, dříve odtud vedlo spojení jak do polského vnitrozemí, tak do slovenského města Medzilaborce. Z Medzilaborců je nejlépe se dopravit autobusem do obce Paľota a odtud pěšky asi 8 km přes Lupkovský průsmyk.

Ubytovanie: Skromná dřevěná chata s jedinečnou atmosférou pro přenocování turistů. Po celý rok je obývaná svérázným chatařem. Kuchyně s krbem pro přípravu vlastních jídel. Spí se ve vlastních spacácích na matracích v podkroví. Chata je bez elektřiny a tekoucí vody, svítí se svíčkami a petrolejkami, voda se nusí ze studny. K dispozici je koupelna s vanou, ale bez tekoucí vody (tu je třeba nutné si přinést a ohřát v kuchyni). Suchý záchod je mimo chatu. Mimo Silvestr se na chatě nedělají rezervace.

Cena: Celoročně mimo Silvestr: 15 zł/os/noc (ve vlastním spacáku).

Poznámky: Jazyky: polština, angličtina.

viac info...Aktualizácia: 1. augusta 2014   Počet lôžok: 15 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Školský internát SOŠ - ubytovňa, Snina
Vihorlat / Sninské rybníky / Laborecká vrchovina / Poloniny / Bukovské vrchy Ukázať na mape
Telefón+421 577 622 493, kl. 212 (p. Libáková), fax: +421 577 580 391 skola@zsssnina.edu.sk
Umiestnenie: V meste Snina pod Vihorlatom a Poloninami. Možnosť lyžovania 13 km od ubytovania. Kryté kúpalisko v Humennom 20 km. Prírodné kúpanie v lokalite Sninské rybníky.

Ubytovanie: Ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 2- až 3-posteľových izbách študentského typu. Spoločné sociálne zariadenie so sprchovacími boxami, osobitne pre mužov a ženy. Spoločná kuchynka. Miestnosť na uzamknutie bicyklov. Stravovanie v školskej jedálni iba počas školského roka (od 1.9. do 30.6.), počas školských prázdnin stravu neposkytujeme. V stráženom areáli školy je možnosť parkovania autobusu s prívesom.

Cena: Staršie izby: 1-3 noci 7,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc. Novšie izby (s kobercom a novým nábytkom): 1-3 noci 9,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc. Dĺhodobé ubytovanie: 115 EUR/os/mesiac. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku mestu Snina). Parkovné: osobné auto 1 EUR/noc. Stravná jednotka (mimo letných prázdnin) na celý deň 10 EUR.

viac info...Aktualizácia: 1. júla 2014   Počet lôžok: 60 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 4

- %Rekreačné stredisko Lesík (350 m), Kamenica nad Cirochou
Ondavská vrchovina / Vihorlat / Laborecká vrchovina Ukázať na mape
Telefón+421 577 682 183, mob. +421 905 346 965, +421 918 539 002 chatarybniky@gmail.com
Umiestnenie: Na kopci v nádhernej prírode, na styku Nízkych Beskýd s pohorím Vihorlatu, cca 3 km od centra dedinky Kamenica nad Cirochou. Humenné (renesančný kaštieľ, Vihorlatská hvezdáreň, zimný štadión, kúpalisko, krytá plaváreň) 10 km. Snina (rekreačná oblast Rybníky s aquaparkom Biokúpalisko) 15 km. Ski areál Chlmec 12 km.

Ubytovanie: Rekreačné stredisko s kapacitou 90 osôb. Areál pozostáva z 10 murovaných chatiek, jedálne (spoločenská miestnosť s TV), dvoch školských tried (využívané aj na hranie stolného futbalu a stolného tenisu). Chatky sú 8- až 10-lôžkové, každá má 2 izby s terasou, samostatnú sprchu a WC, sú vybavené poschodovými lôžkami. Jedna z chatiek je po rekonštrukcii a má aj vlastnú kuchynku. V areáli je oplotené ihrisko (tenis, volejbal), gril, ohnisko. Možnosť stravovania. Zaujímavosťou areálu je stádo pštrosov. Stredisko je vhodné aj pre detské tábory, školské výlety a spoločenské akcie.

Cena: Celoročne: 8,50 EUR/os/noc. Raňajky 2,50 EUR, obed 4 EUR, večera 3 EUR. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Posteľné prádlo je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.

viac info...Aktualizácia: 1. decembra 2013   Počet lôžok: 90 Lôžka s bezbariérovým prístupom: ?

Rekreačná oblasť: Laborecká vrchovina (Strana 2/2)Zobraziť stranu: 1 | 2

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil