LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieLacné ubytovanie pri priehrade Ružín

Zobraziť mapu ubytovania pri priehrade Ružín
Rekreačná oblasť: Priehrada Ružín (Strana 1/1)Zobraziť stranu: 1
- %Penzión Erihof (460 m), Gelnica
Volovské vrchy / Hnilecké vrchy / Priehrada Ružín Ukázať na mape
Telefón+421 534 822 138, mob. +421 907 909 166, +421 902 239 628, +421 918 710 156 hofmeisterova.maria@gmail.com
Umiestnenie: V nádhernom prostredí Thurzovských rybníkov vo Volovských vrchoch, v lese 2 km od centra mesta Gelnica. Lokalita je skutočným rajom pre všetkých, ktorí chcú uniknúť zo zhonu a hluku. Penzión stojí pri pešej modre značenej výstupovej trase ku stredisku Plejsy (tam a späť 5 hod.). Kúpanie: kúpalisko Zlatník, vodný svet pri amfiteátri Gelnica (sauna, vírivý bazén, masáže).

Ubytovanie: Penzión s nadštandartným ubytovaním pre 11 hostí v 2 izbách (2x 2 lôžka + prísteľka) a 1 apartmáne (2 lôžka + 3 prísteľky). Každá izba aj apartmán má kvalitný nábytok, vlastnú kúpeľňu, balkón s výhľadom na rybník, TV-SAT, WiFi a minichladničku. V penzióne je vlastná reštaurácia (30 osôb) s terasou (80 osôb), na objednanie ponúkame aj raňajky. Po vašich výletoch si môžte pri penzióne odpočinúť jazdou v člne. Sprostredkujeme jazdu štvorkolkou alebo požičanie bicykla.

Cena: Izby: 1 osoba 20 EUR/noc, 2 osoby 15 EUR/os/noc, prísteľka 10 EUR/noc. Apartmán: 1-2 osoby 20 EUR/os/noc, prístelka 10 EUR/noc. Dieťa do 6 rokov zdarma. Raňajky 5 EUR. Ceny sú konečné (vrátane DPH, rekreačného poplatku, posteľnej bielizne, energií, parkovania, WiFi) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Poznámky: Platená inzercia.

viac info...Aktualizácia: 2. mája 2015   Počet lôžok: 11 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Drevenica pod Kojšovskou hoľou, Kojšov
Volovské vrchy / Kojšovská hoľa / Priehrada Ružín Ukázať na mape
Telefónmob. +421 914 350 100, +421 917 886 534 janovova.maria@gmail.com
Umiestnenie: V nádhernom prostredí Volovských vrchov pod Kojšovskou hoľou, na okraji malej horskej dedinky Kojšov. Chata stojí na lúke s nádherným výhľadom, pri žltej turistickej značke smerom na sedlo pod Suchým vrchom. Dobré podmienky pre turistiku, cyklistiku, skálolezenie. V Kojšove je obchod s potravinami.

Ubytovanie: Novopostavená drevená chata (drevenica) max. pre 10 osôb (8 lôžok + 2 prísteľky), s celoročnou prevádzkou. V chate sú tri izby (2x2, 1x4 lôžka), spoločné WC a sprcha. K dispozícii vybavená kuchynka pre prípravu stravy. Otvorená terasa a zatvorená terasa s kozubom a možnosťou opekania. V zime vykurovanie drevom. V lete je k dispozícii vonkajší bazén. Pred chatou je trávnaté ihrisko pre volejbal. Zákaz vodenia psov a akejkoľvek zveri.

Cena: Leto (mesiace 05-09): celá chata 100 EUR/chata/noc (min. 2 noci), jednotlivé izby 10 EUR/os/noc (min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci, iba okrem víkendov, tj. od nedele do piatku). Zima (mesiace 10-04): celá chata 120 EUR/chata/noc (min. 2 noci), jednotlivé izby 12 EUR/os/noc (min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci, iba okrem víkendov). Silvester: 200 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne, všetkých energií, vykurovania aj letného bazénu).

Poznámky: Platená inzercia.

viac info...Aktualizácia: 2. januára 2015   Počet lôžok: 10 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Chata UPJŠ, Opátka
Volovské vrchy / Priehrada Ružín / Čierna hora Ukázať na mape
Telefón+421 552 341 222 beata.macekova@upjs.sk
Umiestnenie: Vo Volovských vrchoch, pri malej obci Opátka neďaleko Košíc, v prekrásnom prostredí miniregiónu Ružín. Chata sa nachádza v lese, po odbočení z cesty 547 treba po necelých 3 km odbočiť doprava na úzku neudržiavanu lesnú cestu. Neďaleká umelá vodná nádrž Ružín je obľúbenou rekreačnou oblasťou počas horúcich letných dní. V okolí je rozšírený zber húb a možnosť turistiky. Možnosť spojenia autobusom z Košíc.

Ubytovanie: Chata je v roku 2015 mimo prevádzky! Chata s kapacitou 12 osôb v 6 izbách (6x2 lôžka). Spoločné soc. zariadenie (2x WC, 2x sprchovací kút). Kompletne vybavená kuchyňa, priestranná obývacia izba s krbom, príjemné vonkajšie posedenie pri ohnisku. Parkovanie priamo pri chate. Zariadenie ponúka rekreačné pobyty aj denný prenájom za účelom seminárov, školení atď. Stravovanie neposkytujeme. Chata býva v prevádzke iba v letnej sezóne (od 01.05. do 31.10.).

Cena: Celá sezóna: 6,50 EUR/os/noc, min. 4 osoby. Cena je platná aj pri ubytovaní iba 1 noc. Denný prenájom bez nocľahu 20 EUR/chata/deň. Ceny sú konečné (vrátane DPH, všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne).

Poznámky: Chata je v roku 2015 mimo prevádzky!

viac info...Aktualizácia: 1. apríla 2015   Počet lôžok: 12 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Privát Ondana, Žakarovce pri Gelnici
Volovské vrchy / Hnilecké vrchy / Priehrada Ružín Ukázať na mape
Telefónmob. +421 907 507 342 ubytovanie@ondana.sk
Umiestnenie: V Žakarovciach pri Gelnici vo Volovských vrchoch. Rekreačný a lyžiarsky areál Plejsy pešo 3 km po žltej značke (autom 16 km). Žakarovce boli významná banícka obec s bohatou históriou, leží v priečnej doline vychádzajúcej z údolia rieky Hnilec. Mesto Gelnica 6 km (reštaurácia, pizzerie, zimný štadión). Tipy na výlety: Banícke múzeum v Gelnici 7 km, Spišský hrad 28 km.

Ubytovanie: Dom s 3 izbami s vlastným soc. zariadením. V každej izbe sú 4 lôžka + možnosť prísteľky. Na prízemí je vybavená kuchyňa (mikrovlnka, chladnička), 2 spololočenské miestnosti s krbom a TV, barová miestnosť. V dome je wifi. Vonku je záhradný gril, ohnisko, bazén, ihrisko. Možnosť zapožičania kotlíku. Ubytovanie je vhodné pre jednotlivcov, skupiny aj pre rodiny s deťmi.

Cena: Celoročne okrem Silvestra: 8,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Silvester: celý objekt 150 EUR/noc, min. 2 noci. Cena obsahuje všetky poplatky (rekreačný poplatok, posteľná bielizeň, kúrenie) okrem vstupu do bazéna. Vstup do bazéna 1 EUR. Špeciálna ponúka iba pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!Uvedená cena je zľacnená oproti bežným cenám daného ubytovania.
Prevádzkovateľ ubytovania garantoval, že ju bude ponúkať návštěvníkom LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
V prípade záujmu o zľavu povedzte, že pricházíte zo stránok LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
Pokial Vám ubytovateľ zľavu nechce akceptovať, kontaktujte, prosím, autora LacneUbytovanie.net.

Poznámky: Upozornenie: poloha v mape je správna, ale kamera StreetView ukazuje inú budovu (správny dom je za ňou).

viac info...Aktualizácia: 1. augusta 2014   Počet lôžok: 15 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

90 %Ubytovanie na súkromí, Kojšov
Volovské vrchy / Kojšovská hoľa / Priehrada Ružín Ukázať na mape
Telefónmob. +421 949 330 976, +421 911 885 010, +421 917 862 812 janjencus@centrum.sk
Umiestnenie: V centre obce Kojšov vo Volovských vrchoch, pri kostole a rázcestiu turistických trás. Kojšov leží pod severnými svahmi Kojšovskej hole v nadmorskej výške 441 m, 35 km SZ od Košíc. Svojou panenskou prírodou poskytuje záujemcom rekreačno-športové, ako aj turistické vyžitie a oddych na čerstvom vzduchu. Obchod 10 m. Reštaurácia 10 m. Autobus 20 m. Vlak (stanica Margecany) 10 km.

Ubytovanie: Privát v rodinnom dome na samostatnom prízemí. Tri izby: 1-lôžková + 2-lôžková s možnosťou 1 prístelky (rozkladacia sedačka) + 2-lôžková izba s prísteľkou. Spoločenská miestnosť (tiež možná prísteľka) s TV, videom a barovým pultom s hifi-vežou, kuchyňa (plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarna kanvica), kúpeľňa s WC, predsieň s posedením, balkónom, záhradné posedenie. Satelit, samostatný počítač s Internetom, DVD prehrávač. Parkovanie pri priváte.

Cena: Leto (01.04.-30.09.): 7 EUR/os/noc. Zima (01.10.-31.03.): 8,50 EUR/os/noc. Ceny sú garantované aj pri ubytovaní iba 1 osoby (vlastná izba je zaručena), min. na 2 noci (aj cez hlavnú sezónu). Poplatok obci Kojšov 0,33 EUR/os/noc. Pes 1,70 EUR/noc. Špeciálna ponúka iba pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!Uvedená cena je zľacnená oproti bežným cenám daného ubytovania.
Prevádzkovateľ ubytovania garantoval, že ju bude ponúkať návštěvníkom LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
V prípade záujmu o zľavu povedzte, že pricházíte zo stránok LacneUbytovanie.net (LevneUbytovani.net).
Pokial Vám ubytovateľ zľavu nechce akceptovať, kontaktujte, prosím, autora LacneUbytovanie.net.

viac info...Aktualizácia: 1. júla 2014   Počet lôžok: 8 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

- %Chata Pod Skalkou na Ružíne, Jaklovce pri Margecanoch
Priehrada Ružín / Volovské vrchy / Hnilecké vrchy / Čierna hora Ukázať na mape
Telefónsprávce mob. +421 915 896 577, škola +421 534 470 046 (i fax), mob. +421 905 348 460 infocentrum@sezrelax.sk
Umiestnenie: Na Ružínskej priehrade, na okraji lesa v tesnej blízkosti vodnej plochy, 2 km severne od obce Jaklovce (pri železničnom moste trati do Margecian). V okolí krásná príroda, možnosť kúpania a cykloturistických výletov.

Ubytovanie: Turistická ubytovňa (chata) s kapacitou 14 lôžok. Kuchynka, veľká spoločenská miestnosť (TV, video, krb), denný bar, biliard. V chate je reštaurácia (možnosť stravovania). Pred chatou je tenisový kurt s umelým povrchom a nočným osvetlením. Ohnisko (možnosť opekania, grilovania). Chata je vhodná aj na firemné stretnutia, organizovanie tenisových turnajov, stretnutí zo škôl alebo rodinné oslavy. Chata je v prevádzke iba v letnom období (v mesiacoch 05-09).

Cena: Celá sezóna: 7 EUR/os/noc

viac info...Aktualizácia: 1. mája 2012   Počet lôžok: 14 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

Rekreačná oblasť: Priehrada Ružín (Strana 1/1)Zobraziť stranu: 1

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil