– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie v Sighetu

» » » » Sighet (Sighetu Marmaţiei)

Recenzie na ubytovanie v Sighetu

Pred samotnou objednávkou hostela či hotela odporúčam pozrieť si recenzie ubytovania priamo na webeHostelWorld.com. Názory klientov a ich skúsenosti s ubytovaním Vám poskytnú cenné informácie.

Budem rád, ak si následne ubytovanie zarezervujete cez formulár nižšie na tejto stránke.

Postup objednávky ubytovania

  1. Vyberiete si požadované ubytovanie podľa dátumu pobytu a počtu osôb.
  2. Cez internet uhradíte zálohu 10% + transakčný poplatok (2 USD). Zálohu môžete hradiť iba platobnou kartou s povolenými internetovými transakciami alebo cez službu PayPal.
  3. Bezprostredne potom na svoj e-mail obdržíte kontaktné údaje rezervovaného ubytovania (telefón, e-mail, webová stránka). Sami potom budete môcť so správcom ubytovne či hotela dohovoriť prípadné podrobnosti.
  4. Ostávajúcich 90% ceny zaplatíte až na mieste po príchode do hostela či hotela. U skupinových pobytov (9 a viac osôb) môže byť zvyšok sumy strhnutý už 4 týždne pred plánovaným príchodom.

Vyhľadanie ubytovania v Sighetu

  • Dátum príchodu: , ,

Rezerváciu ubytovania môžete zrušiť do doby, ktorú má dané ubytovanie stanovenú v storno podmienkach v jeho prezentácii. Niekedy na zrušenie rezervácie máte čas len 1 deň, niekedy máte čas až do 24 hodín pred objednaným nástupom do ubytovania. Ak riadne storno neurobíte a do ubytovania sa nedostavíte, môže Vám byť z Vášho účtu odpočítaný poplatok za prvú noc.
Ak si nebudete vedieť s niečím rady, poradím vám aj osobne.

Rezervačná služba hostelov, hotelov a ďalších typov ubytovaní v tejto sekcii webu LacneUbytovanie.net je prevádzkovaná spoločnosťou Hostelworld.com Limited, Dublin. Spoločnosť Hostelworld.com Limited je zodpovedná za všetky aspekty tejto služby.