LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieChata Jahodník, Smolenice - Jahodník

Ste tu: » » » »

25.3 % (6)Chata Jahodník, Smolenice - Jahodník
Malé Karpaty Ukázať na mape
Telefónmob. +421 949 263 888 ubytovanie@chatajahodnik.sk
Umiestnenie: Pri obci Smolenice na úpätí Malých Karpát, 200 m od rekreačného strediska Jahodník s reštauráciou. Samostatne v lese, asi 500 m od obce a zastávky autobusu. V blízkosti je jaskyňa Driny. V okolí viacero priehrad (Horné Orešany, Boleráz a Buková), značené turistické a cyklistické trasy.

Ubytovanie: Rekreačná chata s kapacitou 25 lôžok (izby 1x2, 2x3, 3x4, 1x5 lôžok). Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť s krbom a stolným futbalom, kuchynka (vybavená riadom), 2x WC. Na prvom poschodí štyri izby, dve s vlastným WC a kúpeľňou, spoločná kúpeľňa na chodbe. Na druhom poschodí tri izby, jedna so samostatným WC a kúpeľňou. Veľká terasa, čiastočne krytá, so sedením. Pred chatou je ohnisko, parkovisko. V chate je teplá voda. Chata je v prevádzke celoročne.

Cena: Leto a mimosezóna: 2-6 nocí 7,50 EUR/os/noc, 7 nocí a viac 5,70 EUR/os/noc. Vykurovacia sezóna: 2-6 nocí 8,50 EUR/os/noc, 7 nocí a viac 6,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 15 a viac osôb v chate. Ceny sú konečné (obsahujú aj energie, vykurovanie, obliečky postelí a rekreačný poplatok).

Adresa: Chata Jahodník, Miroslav Hudák, Jahodnická 1002, 919 04 Smolenice - Jahodník

Poznámky: Platená inzercia.

Aktualizácia: 2. júna 2012   Počet lôžok: 25 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

Odporučte toto ubytovanie:


Názory na ubytovanie (Chata Jahodník, Smolenice - Jahodník):

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným užívateľom z dôvodu zaistenia dôveryhodnosti informácií. Prosíme o pochopenie.

 • 0 %
  Wladiwostok, Bratislava (19.03.2015 v 20.22)
  Absolútne neodporúčam. Zo strany chatára maximalne neseriozne správanie. Deň pred odchodom na chatu som odbrždal od neho mail aby som ho kontaktoval telefonicky. V rozhovore ma oboznamil s tým že má lepšiu ponuku na obsadenie chaty a uprednostní ich skupinu. Pritom sme potvrdili rezerváciu mesiac pred tým a zalohu zaplatili dva týždne pred. Ak si chcete ušetriť čas a peniaze vyhnite sa tejto chate.
  0 %
 • Ivan Lehota, Trnava (10.04.2013 v 16.23)
  Dobrý deň chcel by som sa spýtať kedy sa vám dá dovolať, kamarát už volal na to číslo čo tu máte asi 5x a v rozmedzí 3 dní. Nikto mu to nezdvihol chceli by sme ísť na túto chatu , vela mojich známych my hovorilo že je to velmi super chata na dobrom mieste. Tak sa chcem spýtať kedy sa vám je možne dovolať a dohodnúť sa príde nam sem na slovensko aj oslávenec zo Švédska. Príde 16 maja a chatu by sme chceli objednať na 17-18(možno až na 19. mája) Ďakujem za odpoveď. :)
 • 100 %
  Zuzana Ba, Bratislava (23.01.2013 v 20.02)
  Super ,sme spokojní,určite dojdem aj nabudúce :)
 • Miroslav Hudák, Smolenice (09.06.2012 v 11.10)
  Toto je reakcia na predchádzajúce dva názory. Pre rezerváciu chaty je rozhodujúce písomné potvrdenie objednávky a následné zaplatenie zálohy. Ak ste sa telefonicky informovali, či je termín voľný, v danom okamihu bol, resp. som ho samozrejme ponúkal aj ďalším záujemcom, keďže mnohokrát sa stane, že sa termín neobsadí, resp. záujemci nezaplatia zálohu alebo termín zrušia bez toho, že by ma o uvedenom informovali. Mohlo sa stať, že medzitým sa termín obsadil a preto som ani neposielal potvrdenie ani zálohovú faktúru. Ospravedlňujem sa za to, že som Vás v uvedenom zmysle neinformoval. Ako som spomínal, uvedený termín som ponúkal aj ďalším záujemcom a tým som následne telefonicky oznámil, že termín je obsadený. Nevedel som, či ste to Vy alebo niekto iný. Ak ste sa Vy nedovolali, je to tým, že okrem chaty mám aj iné zamestnanie, resp. aktuálne treba riešiť pomerne veľa vecí okolo chaty (napr. riešiť požiadavky hostí, údržba, kosenie, drobné opravy atď.) (to si samozrejme vymýšľam - pri čistení mojej Audini - ako typický slovenský podnikateľ - predsa nebudem dvíhať telefóny). V budúcnosti by som chcel spustiť stránku s uvedením obsadenosti a p., aby sa uvedené eliminovalo. Zatiaľ odporúčam mailový kontakt. A Martinovi želám pevné zdravie.
 • 1 %
  Maria N, Bratislava (08.06.2012 v 13.59)
  majitel nedviha telefon, neodpoveda na e-maily, aj ked telefonicky potvrdi registraciu jeho slovo vobec neplati. Aj ked si to 2 krat telefonicky overite. Tak sa moze stat, ze pridete na chatu bude obsadena inymi ludmi.
 • 0 %
  Martin Nehnevaný, Bratislava (08.06.2012 v 13.56)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 07.06.2012 do 08.06.2012.
  Ani som sa nestihol ubytovat (datum ubytovania som uviedol lebo som musel do dotaznika) (planovali sme jednu noc 9.6 pre 20 ludi), manazer Miro sluboval ubytovanie, ale neposlal konfirmaciu (len kecy, ano,no pridte je to volne), cakal na lespi zakazku, a tesne pred terminom nakoniec zdvihol telefon a oznamil ze tu ma niekoho na cely vikend. Typicky slovensky podnikatelsky pristup. Bodaj by ho seklo v krizoch.

Kontaktné informácie ubytovania (QR kód)Lokalizácia ubytovania (Chata Jahodník, Smolenice - Jahodník):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Jahodník, Smolenice - Jahodník
Zahrnúť platené cesty: ánonie
Street View se načítá...

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil