– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Grünberg, Vápenná - Zelená Hora

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chata Grünberg [Zväčšiť - nové okno]
Umiestnenie: Na polosamotě u lesa, 2,5 km od obce Vápenná, na naučné stezce Krajem Rychlebských hor. Prostředí nabízí klidnou rekreaci, kolem vedou cykloturistické a běžkařské stezky. Vlak 3 km (Vápenná), restaurace a potraviny 2 km, krytý bazén, tenisové kurty 10 km. Zatopené lomy ke koupání: Vycpávek 150 m, Arcibiskupský lom 10 minut chůze. Otmuchowská jezera 20 km. Lyžařské vleky v Lipové-lázních (10 km, středisko Miroslav), sedačkové lanovky v Ramzové (15 km).
Ubytovanie: Plně vybavená chata s celoročním provozem, pro 8 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem. Kuchyňský kout je plně vybavený (lednička, mikrovlnka, varná konvice, plynový vařič, kachlová kamna, nádobí). Koupelna (sprcha, WC). V poschodí jsou 3 ložnice (8 lůžek). Rádio, TV-SAT, společenské hry.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc + elektřina podle skutečné spotřeby. Zvíře 50 Kč/noc. Cena platí při obsazenosti 3 a více osob na 4 a více nocí (i v hlavní sezóně). Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je i povlečení a rekreační poplatek).
Adresa: Chata Grünberg, Vápenná č.p. 483 (osada Zelená Hora), 790 64 Vápenná. Provozovatel: Dagmar Vrtná, Seifertova 720, 790 01 Jeseník.
Poznámky: Chata byla v roce 2018 prodána.
Aktualizácia: 2. augusta 2017 8 ?
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie (Chata Grünberg, Vápenná - Zelená Hora)

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata Grünberg, Vápenná - Zelená Hora
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...