LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Chcete reklamu na tomto místě?
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieChalupa Ema 02, Gerlachov

Ste tu: » » »

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

23.3 % (3)Chalupa Ema 02, Gerlachov
Vysoké Tatry Ukázať na mape
Umiestnenie: V obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách, 150 m od stredu dediny. Krása tunajšej prírody uspokojí aj najnáročnejších turistov a lyžiarov. Z Gerlachova sa môžete vybrať kamkoľvek do Tatier bez prekonávania dlhých vzdialeností. Tatranská Polianka 3,3 km (východisko na Sliezsky dom a do Velickej doliny), Starý Smokovec 7 km, Štrbské Pleso 15 km.

Ubytovanie: Apartmanový dom (chalupa) s 3 podlažiami. Možnosť posedenia v záhrade (krb + gril), parkovanie v uzatvorenej záhrade. Prízemie: 1. apartmán (3- a 4-lôžková izba, kúpelňa a kuchynský kút) a 2. apartmán (izby 2x4 lôžka, kúpelňa a kuchynský kút). 1. poschodie: 3 izby (3x4 lôžka), 3x TV, 3x sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, 2x vybavený kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, riad). 2. poschodie: identické ako na 1. poschodí.

Cena: Celoročne okrem Silvestra: 10 a viac osôb 6,50 EUR/os/noc, 4-9 osôb 7 EUR/os/noc, 3 osoby 8 EUR/os/noc, 2 osoby 9 EUR/os/noc. Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane posteľnej bielizne aj energií).

Adresa: Chalupa Ema 02 (apartmánový dom Ema 02), Nová č. 168, Gerlachov. Prevádzkovateľ: Ing. Ema Gánovská, CSc., Mlynská 30, 059 42 Gerlachov.

Aktualizácia: 2. apríla 2017   Počet lôžok: 41 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

Odporučte toto ubytovanie:


Názory na ubytovanie (Chalupa Ema 02, Gerlachov):

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným užívateľom z dôvodu zaistenia dôveryhodnosti informácií. Prosíme o pochopenie.

 • 10 %
  Lenka M., Poprad (15.07.2018 v 11.53)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 13.07.2018 do 15.07.2018.
  Opíšem to reálne podľa toho, čo sa tam dialo. Ubytovani sme boli na Ema 2. Podľa fotiek to vyzeralo celkom v pohode. Ubytovaní sme však boli v pivničných priestoroch domu, ktorý bol len provizórne prerobený. Kuchynský kút v izbe prerobený z časti na vešiaku skriňu, dvojplatnička vybila poistky, takze zásuvka bola nakoniec k dispozícii len v 1 izbe. Ďakujem Bohu, že s kolegyňou myslíme na všetko a vzali sme so sebou ako dezinfekciu, tak čistiace prostriedky, kúpeľňa plesniva, podlaha špinavá, v kuchyni bez umytiaa vydrhnutia nič použitelne nebolo. Pre istotu sme si pred chtou kúpili deky, lebo to, ČK bolo natiahnute ako chrániče matracov, malo na sebe neidentifikovatelne žlté fľaky, v kuchynke smrad, každá skrinka zatuchnuta. Bývali nad nami Poliaci, ktorí nerešpektovali naše súkromie, do noci tam trieska li s dverami. Mali so sebou psa, ktorého mali nonstop zatvoreného v izbe, ktorý ste kal a zavítal. Vonkajší krb nepoužiteľný, lebo praskal, jediná funkčná dvojplatnička hriala ako za dusicky. Všade mŕtve muchy, milión pohárov, špina a smrad. Vôbec neodporúčam, nikdy viac, ani zadarmo. V prípade, že si túto chatu vyberiete, urobte si zásobu Sava, Cifu a berte aj handry na podlahu a metly.
  10 %10 %
 • 30 %
  janiko , Kloub (05.08.2017 v 23.15)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 29.07.2017 do 05.08.2017.
  Měli jsme podobné problémy.Původně jsme si vybrali podle fotografií dům č.2 poté jsme museli přesunout o týden pobyt..Psala jsem paní majitelce jestli je to problém najdu si jiné ubytování ale paní my napsala že pro nás bydlení má a tak jsme s tím počítali.Po příjezdu jsme byli ubytováni v domě č. 1....v bytě který měl sice dvě ložnice ale byl až ve špičce půdy..po trojích schodištích..(poslední úzké točivé kde se velmi těžko chodilo)Ložnice sice měly možnost uzamčení ale jinak byl prostor bytu bez dveří nevětratelný,(venku teploty kolem 38 stupňů).Navíc vše co se vařilo či peklo v bytech pod námi táhlo k nám jako komínem.Všechny stěny byly zkosené takže jsme neustále chodili v předklonu.Vybavení bylo skutečně zanedbané,není tam sprcha ale vana a nebylo možné se ani pořádně omýt neboť vana je opět pod kosou zdí.Navíc si každý kdo tam byl stěžoval že bylo psáno připojení wifi...které ale nefungovalo.Takže vyhledat si nějaký výlet či ceníky služeb nebylo možné.Jinak Gerlachov je krásná obec,skvělé místo jen toto ubytování nedoporučuji.
 • 30 %
  Michal P., Brno (30.07.2017 v 17.50)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 23.07.2017 do 29.07.2017.
  Paní majitelka (Gánovská) je na první pohled příjemná paní, pro kterou není nic problém. Ale jenom na první pohled! Po příjezdu na místo bylo první překvapení, že nás ubytuje jinde než byla původní domluva. Dům Ema2 vypadá sice hezky, ale ve druhém patře, kde jsme byli ubytovaní sociálka na společné chodbě (měli jsme mít v soukromí), kuchyňský kout ve společné jídelně (takže neustálé zakopávání o ostatní). Do lednice (která měla být jenom naše) se nám nacpali jiní nocležníci, aniž by nás o tom někdo informoval, špatně tekoucí voda ve sprše a ucpaný odpad. Jinak celková zanedbanost objektu, majitelka byla trochu zmatená, vůbec si nepamatovala naši domluvu. Prostředí je krásné a Gerlachov je dobré výchozí místo pro tůry, ale toto ubytování NEDOPORUČUJI.
  50 %50 %30 %100 %

Kontaktné informácie ubytovania (QR kód)Lokalizácia ubytovania (Chalupa Ema 02, Gerlachov):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Ema 02, Gerlachov
Zahrnúť platené cesty: ánonie
Street View se načítá...

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil