– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Pod Luhošom, Kvasovo pri Berehove

» » » » » Penzión Pod Luhošom

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Penzión Pod Luhošom [Zväčšiť - nové okno]
Umiestnenie: Ve vesničce Kvasovo, 3,5 km od hlavní silnice spojující Berehovo a Vylok (Vynohradiv). Nedaleko je říčka a malá hradní zřícenina. Berehovo 17 km (termální koupaliště, historické centrum). Klidný hraniční přechod do Maďarska 13 km (Vylok-Tiszabecs).
Ubytovanie: Dvoupodlažní rodinný dům s ubytováním pro 8 osob. V přízemí je společná jídelna s krbem, kuchyňka (sporák, mikrovlnka, lednička, varná konvice atd.), soc. zařízení (vana, umyvadlo, WC) a dvě ložnice s TV (1x1, 1x2 lůžka). V patře jsou též dvě ložnice (2x2 lůžka, v jednom pokoji je TV) a soc. zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Terasa s posezením. Možnost objednání stravování (snídaně, oběd i večeře). Domácí zakarpatské víno vlastní výroby. Možnost domluvení dopravy až 7 osob z Berehova a zpět.
Cena: Léto a mimosezóna (měsíce 04-09): 85 UAH/os/noc. Zima (topná sezóna, měsíce 10-03): 100 UAH/os/noc. Nový rok (28.12.-15.01.): 200 UAH/os/noc. Povlečení je v ceně. Ve 2-lůžkovém pokoji se platí vždy obě lůžka (i neobsazené). Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc. Doprava z Berehova a zpět 100 UAH.
Adresa: Penzion Pod Luhošem (sadyba Pid Luhošom, Pid Lugoshom), pan Ivan Turani, ulice K. Marksa 11, Kvasovo u Berehova, okres Berehovo (Beregovo), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Aktualizácia: 1. augusta 2014 8 ?
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie (Penzión Pod Luhošom, Kvasovo pri Berehove)

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Pod Luhošom, Kvasovo pri Berehove
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...