LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Chcete reklamu na tomto místě?
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieRekreačné stredisko Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody

Ste tu: » » » »

Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody (Veporské vrchy / Poľana / Podpoľanie) Ukázať na mape
Telefón +421 455 498 304, mob. +421 905 684 189 E-mail recepcia@bielevody.sk
Umiestnenie: V rázovitej horskej osade Biele Vody 12 km od mesta Hriňová, smerom na Brezno a Lom nad Rimavicou, v blízkosti prameňa Ipľa. V centrálnom pásme Veporských vrchov, uprostred vrcholov s nadmorskými výškami 900 -1.100 m. Územie je chránená poľovná oblasť a časť spadá do Chránenej krajinnej oblasti Poľana. Biele Vody sú turistickou oblasťou v zime i lete. K stredisku vedie celoročne upravovaná cesta. V mieste lyžiarske stredisko Biele Vody - zjazdovka na vysokej úrovni + snowboard park.

Ubytovanie: V troch samostatných chatách (hlavná chata, chata Alpinka, chata Bučina) turistickej triedy v 2- až 5-lôžkových izbách s prístelkou. Celková kapacita turistickej časti je 35 lôžok + 15 prísteliek. Sociálne zariadenia sú spoločné, umiestnené na chodbe. V hlavnej chate reštaurácia, v chate Bučina (izby 2x3, 4x4) spoločenská miestnosť, v chate Alpinka (3x2, 2x4) sauna. Viacúčelové ihrisko (futbal, volejbal), výlety do okolia na vozoch ťahaných koňmi (v zime na saniach).

Cena: Leto (1.5.-15.9.): 1 noc 5,65-7,00 EUR/os/noc, 2-3 noci 5,50-6,00 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 5,40 EUR/os/noc (podľa počtu osôb). Zima (16.9.-30.4.): 1 noc 8,30-9,00 EUR/os/noc, 2-3 noci 8,00-8,60 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 7,60-8,00 EUR/os/noc (podľa počtu osôb), prísteľka 7 EUR/noc. Ceny sú vrátane DPH.

Adresa: Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chaty, paní Vetráková, Biele Vody, 962 05 Hriňová

WWW: www.bielevody.sk

Aktualizácia: 1. septembra 2012   Počet lôžok: 50 Lôžka s bezbariérovým prístupom: 0

Odporučte toto ubytovanie:


10 % (1) Názory na ubytovanie (Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody):

Boli ste tu ubytovaný? Podeľte sa s ostatnými s vašimi skúsenosťami.

Vyplňte prosím položky podľa skutočnosti. Povinné položky sú označené *.
Nedôveryhodné reakcie môžu byť odstránené.
Môžete sa prihlásiť alebo registrovať.

Meno:*
Priezvisko:*
Vaša obec:*
E-mail:* (nebude zverejnený, slúži pre kontrolu)
Ubytovaný:od do (píšte vo formáte dd.mm.rrrr)
(pokiaľ ste tu neboli ubytovaný, ponechajte obidve položky vyššie prázdne)
Hodnotenie ubytovania: % (uveďte hodnotu 0 - 100, 0 je najhoršia možná, 100 najlepšia možná)
Názor na ubytovanie:*
Kontrolná otázka: tri + tri = * (napíšte číslici)
Potvrdenie: * Potvrdzujem, že toto hodnotenie je založené na mojej osobnej skúsenosti a vyjadruje môj názor. Potvrdzujem, že nemám žiadnu spojitosť s týmto ubytovaním ani s jeho priamymi konkurentmi alebo ak áno, tak to uvádzam v texte. Beriem na vedomie, že falošné recenzie (napr. zámerne poškodzujúce) sú nielen neetické, ale môžu byť chápané aj ako podvodné konanie.
  • 10 %
    Ivan Némethy, Bratislava (22.01.2014 v 14.31)
    Užívateľ tu bol ubytovaný od 02.01.2014 do 05.01.2014.
    Zodpovedný pracovník hotela p. Vetrakova pri rezervácii klamala, že majú sneh a lyzuje sa (objednana služba použitie vleku, jazda ratrakom, teple nápoje na zjazdovke, nič z toho sa neodohralo a nebola schopná ani kompenzovať vzniknutu stratu, vraj nemôžu za počasie, ale klamať pri objednávke nemala problém) Stravovanie katastrofálne, bez možnosti výberu, 2 hodiny pred podávanim večere nebolo možné zistiť, čo bude na večeru, druhý deň podávané zosušene zemiaky zo dňa pred tým, objemovo nedostatočné porcie. Prevadzkarka v jednom tričku umyvala podlahu hotela a vzápätí v tom istom, príšerne pachnucom tričku, nás obsluhovala pri ranajkach. Kúpeľňa hygienicky na úrovni neudržiavania, smrad, tecuca špinavý voda, sprchovaci kút s pokazenymi dverami a navyše z boku pretekajuci, čiže po osprchovani cela podlaha nebezpečne mokrá, vo vnutri odlomeny drziak sprchy, nebezpecne ostry, na izbe netesne okna, špinavé a neozehlene postelne pradlo, sauna bez hodín, toalety, s rozbitou sprchou, polamane lamely lavičky, na ktorých sa sedí iba na plachte, vysoké nebezpečenstvo úrazu, schody do hotela bez zábradlia. Okolie hotela stavenisko, porozhadzovany stavebný materiál, nakoľko pristavuju z boku budovu. Podľa môjho názoru hotel nemôže spĺňať základne parametre poskytovania služieb pre ubytovanie a gastronomiu, dávam podnet na kompetentné orgány SR.

Kontaktné informácie ubytovania (QR kód)Lokalizácia ubytovania (Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreačné stredisko Biele Vody - turistické chatky (900 m), Hriňová - Biele Vody
Zahrnúť platené cesty: ánonie
Street View se načítá...

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil