LacneUbytovanie.net - Najväčší katalóg lacného ubytovania v SR, ČR a vo svete
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
lacné ubytovanie
Čechy - ubytovanie Morava a Sliezsko - ubytovanie Slovensko - ubytovanieVysokoškolské mesto Mlyny, Bratislava - Karlova Ves

Ste tu: » » » »

26.5 % (4)Vysokoškolské mesto Mlyny, Bratislava - Karlova Ves
hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté piesky Ukázať na mape
Telefónmob. +420 918 110 124, +421 918 110 133 mlyny.ubytovanie@uniba.sk
Umiestnenie: V Bratislave, v Slávičom údolí v areáli vysokoškolského mestečka v Mlynskej doline. Tesne na okraji chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty (Sitina), mimo hlučných dopravných tepien, ale napriek tomu v blízkosti centra Bratislavy (5 min. autom, 10 min. MHD).

Ubytovanie: Letné ubytovanie (v prevádzke od 1.7. do 31.8.) pre širokú verejnosť v 3 internátoch vysokoškolského mestečka Univerzity Komenského (Átriové domky, Výškové bloky - Štúrák, Manželské internáty). Átriové domky: 1- a 3-lôžkové izby, WC a sprcha spoločná v rámci poschodia. Výškový blok: 2- a 3-lôžkové izby, WC a sprcha spoločná v rámci bunky (1 bunka = 4 izby). Manželské internáty: 2- a 3-lôžkové izby, WC a sprcha spoločná v rámci bunky (1 bunka = 3 izby).

Cena: 1-lôžková izba: 1-3 noci 7,50 EUR/izba/noc, 4 a viac nocí 5,50 EUR/izba/noc. 2-lôžková izba: 1-3 noci 6,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 4,50 EUR/os/noc. 3-lôžková izba: 1-3 noci 6 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 4 EUR/os/noc. V nerekonštruovaných izbách zľava 0,50 EUR/os/noc. Záloha za kľúč 25 EUR. Ceny obsahujú DPH aj posteľnú bielizeň. Pripláca sa iba mestský poplatok 1,70 EUR/os/noc (pre všetkých okrem študentov do 26 rokov). Hradí sa aj neobsadená lôžka na izbách.

Adresa: Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra - Mlyny (VM Mlyny), Univerzita Komenského (UK), Staré grunty 36, 841 04 Bratislava - Karlova Ves. Riaditeľ: Mgr. MSc. Róbert Gula, MBA. Kontaktná osoba: Mgr. Martina Krútilová.

WWW: mlynska-dolina.sk/letne-ubytovanie/ facebook

Poznámky: Platená inzercia.

Aktualizácia: 2. augusta 2018   Počet lôžok: 6500 Lôžka s bezbariérovým prístupom: ?

Odporučte toto ubytovanie:


Názory na ubytovanie (Vysokoškolské mesto Mlyny, Bratislava - Karlova Ves):

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným užívateľom z dôvodu zaistenia dôveryhodnosti informácií. Prosíme o pochopenie.

 • 0 %
  Richard C., Bratislava (24.07.2018 v 08.49)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 06.07.2018 do 24.07.2018.
  Na ubytovacom robia drzé nafúkané mladé žaby, dôležité ako niečo v tráve. Treba sa obrniť veľkou dávkou trpezlivosti keď tam človek ide. Je to síce lacné a otrasný stav zodpovedá cene, ale človek by čakal trošku ľudskosti a prívetivosti, ale oni sa ku každému správajú ako ku študentom, ktorí nemajú na výber a musia bývať v tejto diere. Ak máte finančné možnosti, ja si určite nabudúce prilatím za normálne správanie niekde inde.
 • 50 %
  petr s., brno (10.07.2017 v 11.57)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 07.06.2017 do 11.06.2017.
  Je to zajímavá zkušenost. Komu nevadí malý pokojík, společné sociálky, popsané dveře a zdi, panelák ve stavu z doby před 30 lety, bude spokojen. Hodně záleží, na jakém bloku vás ubytují, některé domy byly po renovaci a vypadaly pěkně. Tam prý bylo obsazeno. Výhodou je blízkost centra, mnoho hospůdek okolo, spousta mladých lidí a suprová jídelna. I když platíte za jídlo 2x více než studenti, za 2.50E se nikde v okolí nenajíte a nenapijete dosytosti. Hlavně neztratit vstupní kartu!!
  80 %20 %20 %50 %100 %
 • 50 %
  petr s., brno (10.07.2017 v 11.55)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 07.06.2017 do 11.06.2017.
  Je to zajímavá zkušenost. Komu nevadí malý pokojík, společné sociálky, popsané dveře a zdi, panelák ve stavu z doby před 30 lety, bude spokojen. Hodně záleží, na jakém bloku vás ubytují, některé domy byly po renovaci a vypadaly pěkně. Tam prý bylo obsazeno. Výhodou je blízkost centra, mnoho hospůdek okolo, spousta mladých lidí a suprová jídelna. I když platíte za jídlo 2x více než studenti, za 2.50E se nikde v okolí nenajíte a nenapijete dosytosti. Hlavně neztratit vstupní kartu!!
  80 %20 %20 %50 %100 %
 • 6 %
  Jiří Drahokoupil, Staré Sedlo (29.03.2012 v 14.27)
  Užívateľ tu bol ubytovaný od 23.07.2011 do 24.07.2011.
  Dobrý den, jedním slovem hrůza. Znal jsem úroveň českých kolejí z dob mých studií, ale co jsem poznal v Bratislavě - to se nedá popsat - nepořádek na pokojích, prach starý min. 10 let, školní pomůcky pod postelemi, okna zalepená starou špínou, nedopalky od cigaret, za lednicí PET lahve, nevynesené odpadky, sociální zařízení v dezolátním stavu. Ložní prádlo roztrhané. Vše působilo silně depresivním dojmem, zejména pro naše děti, které se štítili si lehnou do postele. Za to chtějí byť malé peníze. Paradox ještě byl, že jsme tento nepořádek museli druhý den předat správci budov, který kontroloval, jestli jsme tam něco nepoškodili (ono tam ale již nic poškodit nešlo), zda jsme vynesli odpadky apod. Fota z nabídky absolutně v drtivé většině neodpovídají skutečnosti. Setkali jsme se tam s výpravou ze Zlína, která měla ty samé zkušenosti. Doporučil bych danou lokalitu vyřadit z nabídek. Ing. Jiří Drahokoupil

Kontaktné informácie ubytovania (QR kód)Lokalizácia ubytovania (Vysokoškolské mesto Mlyny, Bratislava - Karlova Ves):

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa sa načíta...
Mapa sa načíta...
Z:   Do: Vysokoškolské mesto Mlyny, Bratislava - Karlova Ves
Zahrnúť platené cesty: ánonie
Street View se načítá...

P o n u k a
Úvod - ubytovanie
Čechy
Morava a Sliezsko
Slovensko
Ukrajina
Poľsko
Maďarsko
Hľadanie
Tipy na výlet
Ubytovanie vo svete
Pridať inzerát
O projekte
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P r i h l á s e n i e
Prihlásiť sa
Nový užívateľ

D ô r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalite nám záleží!
Našli ste nepresnosť
v inzeráte ubytovania?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpor lacné ubytko facebook.com/levneubytovaniBývajú tu súťaže
o pobyty zdarma

S p o l u p r á c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Ďalšie odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil