– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Priváty pri priehrade Teplý vrch

» Priehrada Teplý vrch
Ubytovanie » Priehrada Teplý vrch » priváty
Zobraz mapu privátov pri priehrade Teplý vrch
Mapa sa načítava...
penziónpenzión hotelhotel chatachata rekreačné strediskorekreačné stredisko ubytovanie v súkromíubytovanie v súkromí ubytovňaubytovňa horská chatahorská chata kempkemp
Rekreačná oblasť: Priehrada Teplý vrch (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
mob. +421 903 268 293 studenc.zuzana@pobox.sk
Rekreačná chata Zuzana [Zväčšiť - nové okno]
Umiestnenie: Pri rekreačnej vodnej nádrži Teplý Vrch v obci Budikovany. Rimavská Sobota 16 km, Tornaľa 28 km, Tisovec (Muránska planina) 38 km. V okolí možnosti pre cykloturistiku a turistiku po Revúckej vrchovine.
Ubytovanie: Chatka pre 2-10 osôb. Vo vrchnej časti sú 2 miestnosti (2x4 lôžka) a na prízemí je manželská posteľ, kuchynka (chladnička, plynový sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka) a TV. Spoločné 2x WC a 2x sprcha (aj pre 4 súsedné unimobunky). Posteľná bielizeň. Možnosť opekania a varenia guľáša, drevo v cene. Vlastné detské ihrisko a stolný tenis. Prenájom je možný v mesiacoch 05-09.
Cena: Celá sezóna: 6 EUR/os/noc, deti do 10 rokov 3 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platia aj pri ubytovaní iba 2 osôb v celej chate, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu). Celá chata sa prenajíma iba 1 skupinke. Špeciálna ponuka len pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!
Aktualizácia: 1. júna 2014 10 0 viac info ...
Rekreačná oblasť: Priehrada Teplý vrch (strana 1/1) Zobraz stranu: 1