– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Táborisko Alzoniela, Rožnov pod Radhošťom - Hážovice

?? %
+420 571 417 704, mob. +420 736 761 327 filip.mares@alcedovsetin.cz
Táborisko Alzoniela [Zväčšiť - nové okno]
Umiestnenie: U Hážovic, asi 5 km od Rožnova pod Radhoštěm, uprostřed luk, pastvin a lesů, nedaleko Studeného potoka s čistou vodou (výskyt raka říčního). Od okolní krajiny tábořiště oddělují břehové porosty se vzrostlými stromy. V nejbližším okolí je možno pozorovat srny, ledňáčky, čápy, volavky popelavé, při troše štěstí čápa černého. Okolní louky bývají v době prázdnin sklizeny a zaručují dostatek místa na prostorově náročné sporty a bojovky.
Ubytovanie: Klasická táborová základna s ubytováním v 10 tee-pee (indiánské stany). V tábořišti je šapitó (kuchyň, jídelna), polní umývárna, polní sprcha, suché WC, initipi (indiánská sauna). Na tábořišti není el. proud, teplá ani pitná voda (ta se dováží z obchodu cca 1,5 km - k dispozici barely na 360 l). Kuchyň je vybavena plynovými kamny, kamny na dřevo, 2 kotly na vaření, kotlem na ohřev vody, nádobím na vaření pro 40 osob, uzamykatelnými bednami na potraviny.
Cena: Celá sezóna: 850 Kč/tábořiště/noc, min. 4 noci. Cena je konečná, připlácí se jen PB láhve v případě, že dojdou (cca 320 Kč/12 kg), dřevo je nutné si nasbírat vlastnoručně. Pitná voda je k dispozici.
Adresa: Tábořiště Alzoniela, Rožnov pod Radhoštěm - Hážovice. Provozovatel: Alcedo - středisko volného času Vsetín, Záviše Kalandry 1095, 755 01 Vsetín. Kontaktní osoba: Filip Mareš.
Aktualizácia: 1. júla 2014 0 0
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie (Táborisko Alzoniela, Rožnov pod Radhošťom - Hážovice)

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Táborisko Alzoniela, Rožnov pod Radhošťom - Hážovice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...