– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Táboriská v Plzeňskom kraji

» » Plzeňský kraj
Ubytovanie » Čechy » Plzeňský kraj » táboriská
Vybrať ubytovania iba z okresu:
  • Domažlice (0)
  • Klatovy (1)
  • Plzeň - juh (0)
  • Plzeň - mesto (0)
  • Plzeň - sever (0)
  • Rokycany (0)
  • Tachov (0)
Zobraz mapu táborísk v Plzeňskom kraji
Mapa sa načítava...
penziónpenzión hotelhotel chatachata rekreačné strediskorekreačné stredisko ubytovanie v súkromíubytovanie v súkromí ubytovňaubytovňa horská chatahorská chata kempkemp
Región: Plzeňský kraj (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
mob. +420 720 462 502 paulinalouka@seznam.cz
Verejné táborisko Paulina lúka [Zväčšiť - nové okno]
Umiestnenie: Na Šumavě, mezi obcemi Rejštejn a Čeňkova Pila (cca 2 km od Čeňkovy Pily). Na překrásné romantické louce hned vedle řeky Otavy. Ideální místo pro prohlídku Povydří a cyklovýlety po CHKO Šumava.
Ubytovanie: Základna s možností stanování i ubytování ve srubu. K dispozici WC, umyvárna, pitná voda, možnost rozdělání ohně, popelnice. Ideální místo pro klidnou dovolenou. Na louku smí vjet pouze kola (zákaz vjezdu motorových vozidel). Parkování možné na cca 1 km vzdáleném malém parkovišti. Srub: Srub je vybaven kuchyňkou, kamny na dřevo, plynovým vařičem, svítí se PB lampou nebo svíčkami, spí se na dvou postelích a široké palandě (pohodlně pro 6 dospělých lidí) nebo na karimatce na zemi. Srub pojme max. 10 osob. Srub je pro veřejnost k dispozici jen mimo letní prázdniny (i přes zimu).
Cena: Stan pro 2 osoby 30 Kč/noc, pro více osob 45 Kč. Stan velký (i Tee-pee) 60 Kč. Nocležné za osobu 20 Kč. Přespání pod širákem 30 Kč (včetně nocležného). Poplatek MÚ Rejštejn 8 Kč/os/noc (jen osoba starší 18 let). Srub: 1-2 osoby 150 Kč/srub/noc, 3-4 osoby 200 Kč/srub/noc, 5 a více osob 250 Kč/srub/noc.
Aktualizácia: 1. júla 2014 10 0 viac info ...
Región: Plzeňský kraj (strana 1/1) Zobraz stranu: 1