– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie v Chorvátsku

» Chorvátsko
Druhy ubytovania:

Chorvátsko (chorvátsky Hrvatska), krajina tisícov ostrovov, patrí k najobľúbenejším letným destináciám Slovákov. Unikátna symbióza prímorských pláží s azúrovou vodou v tesnom dotyku s vysokými horami vytvára podmaňujúce prírodné scenérie. Miestni Chorváti hovoriaci nám blízkym jazykom dovolenku ďalej uľahčia a spríjemnia. Chorvátsko však nemá iba pobrežie a blízke krasové horské velikány ako Velebit či Biokovo, úchvatné Plitvické jazerá a podobne. Osobne veľmi odporúčam k návšteve aj nám doposiaľ skryté územia vo vnútrozemí na severe Chorvátska, rozľahlé zalesnené pohoria s romantickými zrúcaninami, raje vodného vtáctva okolo meandrujúcich riek, historické mestá s pamiatkami, dochovaným folklórom aj silne pôsobiacimi pripomienkami vojnového konfliktu z devadesiatych rokov. V oblasti Slavónie navyše žije početná slovenská menšina.

Lacné ubytovanie v Chorvátsku je rozdelené do regiónov:

Zobraz mapu ubytovania v Chorvátsku
Mapa sa načítava...
penziónpenzión hotelhotel chatachata rekreačné strediskorekreačné stredisko ubytovanie v súkromíubytovanie v súkromí ubytovňaubytovňa horská chatahorská chata kempkemp

Lacné ubytovanie v ďalších chorvátskych mestách

Môžete sa tiež pozrieť na výber ubytovania z rôznych zahraničných serverov (v týchto prípadoch nejde o našu vlastnú databázu). Ubytovanie si môžete vybrať v týchto mestách v Chorvátsku: