– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

O projekte

Základní informace

Projekt LevneUbytovani.net byl prvním svého druhu na českém a slovenském internetu. V současné době obsahuje nejrozsáhlejší databázi levného ubytování v Česku a na Slovensku a nabízí i největší český přehled ubytování na Zakarpatské Ukrajině. Web byl založen již 12. března 2000, dlouhá tradice dokládá prospěšnost těchto stránek i spokojenost dlouholetých inzerentů a návštěvníků. Web je orientován především na turistickou veřejnost, studenty, rodiny s dětmi či dojíždějící pracovníky.

Důraz na kvalitu dat

Veškeré texty a fotografie inzerátů prochází náročnou ruční korekturou administrátora, čímž se web výrazně odlišuje od většiny ostatních portálů nabízejících ubytování, kde bývá inzerentům dán volný prostor k úpravě jejich prezentací. Ceny jsou udávány co nejkonkrétnější formou, vypsány jsou všechny hrazené poplatky a limity minimálního počtu ubytovaných osob a nocí. Návštěvník tak ihned získává zcela jasnou představu. Uvedení přímých kontaktů na ubytování je samozřejmostí. Inzeráty prochází každoroční aktualizací. Datum aktualizace je u prezentací uvedeno.

Prezentovaná ubytování

Základním cílem tohoto projektu je pomoci lidem jednoduše a přehledně nalézt s ohledem na kvalitu cenově výhodné ubytování kdekoliv v Česku, na Slovensku i na Zakarpatské Ukrajině. Návštěvníci jsou mnohokrát překvapeni za jak malý peníz mohou získat kvalitní ubytování. Pro zajištění široké nabídky jsou veškerá ubytování, jejichž cena za přenocování nepřekročí 200 Kč nebo 8 EUR, zveřejňovány zdarma. Dostává se tak možnosti internetové prezentace i pro subjekty, které by pro to neměly finanční možnosti. Mezi návštěvníky webu jsou samozřejmě žádaná i zařízení z vyšších cenových hladin, pokud jsou cenově zajímavá oproti konkurenci, především různé penziony, chaty a ubytování v soukromí Z jejich poplatků za placené inzeráty je financován chod těchto stránek.

Speciální slevy

S mnoha ubytovateli jsem vyjednal nadstandardní slevy za ubytování zpravidla výměnou za jejich bezplatnou prezentaci. Poskytovatelé ubytování v těchto případech vždy písemně garantovali, jaké ceny budou návštěvníkům LevneUbytovani.net nabízet, u inzerátů je vše poznačeno. Pokud objevíte nějakou nesrovnalost a nedodržení garantovaných podmínek, podejte mi o tom, prosím, zprávu. Vše se bude řešit a budete o situaci vyrozuměni. Udržování kvality obsahu je možné jen díky stávající spolupráci s návštěvníky stránek a vaší neustálé kontrole.

Propagace webu

Pokud shledáte tyto stránky užitečnými, budu velmi vděčen, pokud o jejich existenci dáte vědět i svým známým. Tento projekt za svůj "dlouhý život" vděčí právě silné podpoře svých uživatelů. Velmi za ni děkuji! K propagaci webu můžete využít i připravených ikonek:

Ochrana osobních údajů

Robert Vystrčil, autor projektu