– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom

» » » » Kálnica pri Novom Meste nad Váhom
Zobraz mapu ubytovania v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom
Mapa sa načítava...
penziónpenzión hotelhotel chatachata rekreačné strediskorekreačné stredisko ubytovanie v súkromíubytovanie v súkromí ubytovňaubytovňa horská chatahorská chata kempkemp
Obec: Kálnica pri Novom Meste nad Váhom (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %

Rodinný dom, Kálnica pri Novom Meste nad Váhom

mob. +421 908 228 586 marek.dlhopolec@modulkomplex.sk
Rodinný dom [Zväčšiť - nové okno]
15 0
Umiestnenie: V strede obce Kálnica v Považskom Inovci. Autobusová zastávka 200 m, obchod 300 m. Rekreačné centrum pri vodnej nádrži Zelená Voda (kúpanie) 5 km. Centrum Nového Mesta nad Váhom 6 km. Turistika: Považský Inovec, hrad Beckov, park Kočovce.
Ubytovanie: Ubytovňa (privát) pre 15 osôb v rodinnom dome v 6 izbách (3x2, 3x3 lôžka, možnosť prenosnej prístelky). Lôžka sú s posteľnou bielizňou. Spoločné sociálne zariadenie, káblová TV, práčka, 2x kuchyňa, 4x chladnička. WiFi Internet, dátovo neobmedzený.
Cena: Celoročne: 4 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na vlastnej izbe, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu). Dĺhodobý pobyt: 1-3 osoby na izbe 110 EUR/os/mesiac, 4 osoby na izbe 80 EUR/os/mesiac. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, kúrenia a posteľnej bielizne). Špeciálna ponuka len pre návštevníkov LacneUbytovanie.net!
Aktualizácia: viac info ...
Obec: Kálnica pri Novom Meste nad Váhom (strana 1/1) Zobraz stranu: 1