– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie na Veľkej Hejšovine

(časť obce Karlów)

» » » » » Veľká Hejšovina
Zobraz mapu ubytovania na Veľkej Hejšovine
Mapa sa načítava...
penziónpenzión hotelhotel chatachata rekreačné strediskorekreačné stredisko ubytovanie v súkromíubytovanie v súkromí ubytovňaubytovňa horská chatahorská chata kempkemp
Časť obce: Veľká Hejšovina (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
+48 748 712 219 (i fax) rezerwacja@naszczelincu.pl
Turistická chata Na Szczelińcu [Zväčšiť - nové okno]
42 0
Umiestnenie: Přímo na impozantním skalnatém vrcholu Velká Hejšovina (polsky Szczeliniec Wielki) ve Stolových horách, kousek od hranice s Českem. Výstupová cesta na vrchol vede skalním bludištěm z obce Karlów a osady Pasterka, k chatě není možnost výjezdu autem (ani pro zásobování). Ze skal na Hejšovině se otevírají velkolepé výhledy.
Ubytovanie: Turistická chata tyrolského stylu připomínající orlí hnízdo přilepené ke skále. Chata poskytuje 42 lůžek v turistických pokojích s patrovými postelemi (pokoje 1x4, 3x6, 2x10 lůžek). Soc. zařízení je společné, s teplou vodou. Při zaplnění pokojů je možné spát i na vlastní karimatce ve společných prostorech chaty. V chatě je restaurace s možností stravování a WiFi signálem. Pro dlouhé večery možné využít společenské hry nebo knihovnu. Chata byla postavena již v roce 1845.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 35 zł/os/noc, na vlastní karimatce na zemi 20 zł/os/noc, pokoj samostatně jen pro 2 osoby 100 zł/pokoj/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Slevy pro školní skupiny. Horká voda je zdarma.
Aktualizácia: 1. augusta 2014 viac info ...
Časť obce: Veľká Hejšovina (strana 1/1) Zobraz stranu: 1