– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie v Nazarete

» » » » Nazaret

Recenzie na ubytovanie v Nazarete

Pred samotnou objednávkou ubytovne, hostela či hotela odporúčam pozrieť si recenzie ubytovania priamo na webeHostelWorld.com. Názory klientov a ich skúsenosti s ubytovaním Vám poskytnú cenné informácie.

Vyhľadanie ubytovania v Nazarete

  • Dátum príchodu: , ,

Postup objednávky ubytovania

  1. Vyberiete si požadované ubytovanie podľa dátumu pobytu a počtu osôb.
  2. Cez internet uhradíte zálohu 10% + transakčný poplatok. Zálohu môžete hradiť iba platobnou kartou s povolenými internetovými transakciami alebo cez službu PayPal.
  3. Bezprostredne potom na svoj e-mail obdržíte kontaktné údaje rezervovaného ubytovania (telefón, e-mail, webová stránka). Sami potom budete môcť so správcom ubytovne či hotela dohovoriť prípadné podrobnosti.
  4. Ostávajúcich 90% ceny zaplatíte až na mieste po príchode do hostela či hotela. U skupinových pobytov (9 a viac osôb) môže byť zvyšok sumy strhnutý už 4 týždne pred plánovaným príchodom.

Rezerváciu ubytovania môžete zrušiť do doby, ktorú má dané ubytovanie stanovenú v storno podmienkach v jeho prezentácii. Niekedy na zrušenie rezervácie máte čas len 1 deň, niekedy máte čas až do 24 hodín pred objednaným nástupom do ubytovania. Ak riadne storno neurobíte a do ubytovania sa nedostavíte, môže Vám byť z Vášho účtu odpočítaný poplatok za prvú noc.
Ak si nebudete vedieť s niečím rady, poradím vám aj osobne.

Ubytovanie na ďalších serveroch

V tejto sekcii nájdete výber z rôznych zahraničných serverov. Web LacneUbytovanie.net tieto služby neprevádzkuje, snažíme sa vám len pomôcť s nájdením vhodného ubytovania aj vo vzdialenejších miestach.