– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót

90 % (1)

Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót

+36 96 556 011, mob. +36 209 943 677, +36 209 545 664, fax +36 96 556 012 info@achilles.hu
Rekreačný areál pri jazere Achilles Park [Zväčšiť - nové okno]
40 0
Umiestnenie: V přírodní zóně u jezera Achilles-tó na jižní straně historického města Győr (Ráb), jen 2 km od sjezdu z dálnice M1 (rychlé spojení z Bratislavy i Brna). Historické centrum Győru, vlakové i autobusové nádraží 7 km, možnost spojení MHD (zastávka autobusu 1 km). Nejbližší hraniční přechod na Slovensko 21 km (směr Veľký Meder). Možnost turistických a cyklistických výletů do Bakoňského lesa i k Dunaji.
Ubytovanie: Ekoturistický rekreační zábavní areál s chatovou osadou, jezerem, písečnou pláží a možností vodních radovánek. V chatové osadě je 12 historizujících chatek (2- až 4-lůžkových) se slaměnou střechou. V každé chatě je vlastní koupelna, TV, minibar a přírodní nábytek, jsou vytápěné (vhodné i pro zimní relax). Restaurace s možností snídaní i večeří, kapacita až 140 osob. Sportovní hřiště, dětské hřiště. Bufet u jezera s čepovaným pivem i grilovanými specialitami. Sauna. Půjčovna kol, lodí i kajaků. Možnost domluvení jízd na koni. Možnost školních výletů i firemních akcí.
Cena: Celoročně: Chata Mocorgó (2-lůžková) 19.000 HUF/chata/noc, Kishalász (2+1 lůžko) 23.000 HUF/chata/noc, Familia (4-lůžková) 25.000 HUF/chata/noc, Grand Familia (2 dospělí a 3-4 děti) 28.000 HUF/chata/noc. V sezóně min. 2 noci. Rekreační poplatek 450 HUF/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. V zimě sauna zdarma.
Adresa: Rekreační areál Achilles Park, Gyirmóti Tájvédelmi Körzet, H-9012 Győr. Kontaktní osoba: Adam Dimitriu, ředitel.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Platená inzercia.
Aktualizácia:
Video: Zachovalá příroda v sousedství Achilles parku

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

90 % (13. 9. 2021, 10.22)
Používateľ tu bol ubytovaný od 26. júla 2021 do 29. júla 2021.
Krásný přírodní areál, kde si příjemně odpočinete. Chatky jsou skromnější, ale je v nich vlastní koupelna a dostatek úložného prostoru v předsíňce. Moc příjemné bylo večerní koupání, voda v rybníku byla krásně prohřátá, jen se pak už začali rojit komáři a do chatky bylo třeba utíkat:) Na okně v chatce jsou proti komárům síťky. Ubytovaní mají možnost příjezdu autem až k chatce, obdrží vlastní ovladač na bránu, mohou tedy přijet kdykoliv. Areál včetně rybníka je oplocený, nemusíte se bát nezvaných návštěvníků. Vzorně posečená tráva k poležení i hrám, venkovní šachy, ohniště, příjemná hospůdka s barem, kde vaří i pár jídel.
Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót [Zväčšiť - nové okno] Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót [Zväčšiť - nové okno] Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót [Zväčšiť - nové okno] Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót [Zväčšiť - nové okno] Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót [Zväčšiť - nové okno]
Pomer cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál100 %Okolité prostredie100 %Stravovanie90 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Rekreačný areál pri jazere Achilles Park, Ráb - Gyirmót
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...