– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Kemp Priehrada Baška, Baška

100 % (1)
mob. +420 736 422 761 (recepce) autokemp@baska.cz
Kemp Priehrada Baška [Zväčšiť - nové okno]
24 0
Umiestnenie: Na východní straně vodní nádrže Baška. Na mírném svahu směrem k jihu, porostlý jehličnatými a listnatými stromy. Kemp bezprostředně sousedí s pláží nádrže Baška. Vodní nádrž je rovněž vyhledávaným místem pro rybolov (ročně je zde nasazeno 4 500 kapříků). Možnosti pro pěší, cyklo i moto turistiku. Vrcholy Moravskoslezských Beskyd vzdáleny cca 7 km.
Ubytovanie: Camp s možností stanování i ubytování v chatkách. Kapacita 120 míst ve stanech, 28 míst v karavanech s přípojkami elektřiny, 24 lůžek v 9 chatkách (4x2, 5x3 lůžka, základní vybavení, lednička, el. vařič). Společné soc. zařízení. WiFi. Stánky s občerstvením a výběrem studených i teplých jídel. Hřiště s umělým povrchem, hřiště na beach volejbal, venkovní stůl na ping-pong, kuželky, paddleboardy, půjčovna loděk a vodních kol. Psi mohou být pouze na vodítku. Kemp je v provozu v měsících 06-09.
Cena: Chatky: 2-lůžková 700 Kč/chatka/noc, 3-lůžková 800 Kč/chatka/noc, při pobytu jen na 1 noc +50 Kč/os, při pobytu na 4 a více nocí sleva 10 %. Kemp: osoba 70 Kč/noc (do 3 let zdarma), stan 70-120 Kč/noc (podle velikosti), karavan 150 Kč/noc, obytné auto 200 Kč/noc, el. energie 110 Kč/noc. Auto 100 Kč/noc, motorka 60 Kč/noc, žeton na sprchu 20 Kč. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH a platné i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Autokemp Baška (ATC Baška), Baška 420, 739 01 Baška. Provozovatel: Obecní úřad Baška.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (24. 7. 2015, 13.36)
Používateľ tu bol ubytovaný od 16. júla 2015 do 19. júla 2015.
DOBRÝ DEN.BYLI JSME TAM MIN.TÝDEN POPRVÉ NA 3 DNY A OPRAVDU JSME BYLI NADŠENÍ!!!!!!PRO DĚTI SPOUSTU ATRAKCI,TAKŽE VŮBEC NĚMNĚLI MYŠLENKY NA BLBOSTI.WC KRÁSNĚ ČISTÉ,SPRCHY TAKY,PANÍ NEUSTÁLE BORÁK LÍTALA JEN S HADREM A NEUSTÁLE VYTÍRALA.KUCHYNKA NA VAŘENÍ,ELEKTŘINA NA KAFÉ ATD TAKY K DISPOZICI.OPRAVDU JSME BYLI VŠICHNI NADŠENI.V SOBOTU ZA NÁMA PŘIJELA RODINA A SPOKOJENOST NA VŠECH STRANÁCH.JEN NÁS MRZELO,ŽE JSME MNĚLI ZAPLACENÝ POBYT AŽ DO PONDĚLI ALE SKRS VÝSTRAHY METEOROLOGU JSME JELI UŽ V NEDĚLI A PŘEDPLACENÝ POBYT NÁM NECHTĚLI UŽ VRÁTIT.ALE JINAK TAK JAK SEM ŘEKLA SPOKOJENOST,A URČITĚ TAM POJEDEME I PŘÍŠTÍ ROK :-)

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Kemp Priehrada Baška, Baška
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...