– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Camping Dunajec pri penziónu Pltník, Červený Kláštor

100 % (1)

Camping Dunajec pri penziónu Pltník, Červený Kláštor

mob. +421 911 890 937 (Jozef Bednarčík, kemp), +421 915 890 937 (penzión) info@campingdunajec.sk
Camping Dunajec pri penziónu Pltník [Zväčšiť - nové okno]
0 0
Umiestnenie: V krásnom prostredí vstupnej brány do Pieninského národného parku pri penziónu Pltník. Leží na brehu rieky Dunajec s čarovným výhľadom na dominantu Pienin - vrch Tri Koruny. V autocampingu sa nachádza aj nástupište pre lode priamo na vodu a prístav pltí. Atrakcie v okolí: výstup na Tri Koruny, plavba po horskej priehrade v Nedeci (PL), chodník v korunách stromov v Bachledovej doline, singletrails v Lechnici.
Ubytovanie: Komplexne vybavený autocamping s kapacitou 250 osôb pre vodákov, športovcov, turistov, cykloturistov aj rodiny s deťmi. V kempe sú sociálne zariadenia (sprchy, WC, teplá voda) na dvoch miestach, kuchyňa, chemická výlevka, práčovňa a elektrické prípojky. V priľahlom penzióne Pltník je reštaurácia s minibarom a zimnou záhradou, koliba s krbom a možnosťou grilovania, bufet s rýchlym občerstvením, kebab. V areáli je multifunkčné športové ihrisko, detské ihrisko, plavecký a detský bazén s tobogánom a vyhrievanou vodou, wellness centrum (sauna, jacuzzi, masáže, detský bazén, aromaterapia, relaxačná zóna), požičovňa bicyklov, raftov, kajakov a iných športových potrieb.
Cena: Celá sezóna: stan pre 2 osoby 2,90 EUR/noc, stan pre 3-4 osoby 7 EUR/noc, stan pre 5 a viac osôb 11 EUR/noc, osoba 3,90 EUR/noc (dieťa 3-10 rokov 2,90 EUR/noc), osobné auto alebo motocykel 2,90 EUR/noc, obytné auto alebo auto s prívesom 9 EUR/noc, prípojka elektriny 4,90 EUR/noc, autobus 9 EUR/noc, pes 2,90 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,60 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľavy pre skupiny.
Adresa: Camping Dunajec (kemp Dunajec, camp Dunajec, kemping Dunajec), penzión Pltník, Červený Kláštor 93, 059 06 Červený Kláštor. Kontaktné osoby: Jozef Bednarčík a Alena Arendarčíková.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (25. 6. 2019, 20.18)
Používateľ tu bol ubytovaný od 19. júna 2019 do 21. júna 2019.
Vsetkym vrelo doporucujem. Majitel aj syn uzasny ludia.krasne prostredie.
Pomer cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolité prostredie100 %Stravovanie100 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Camping Dunajec pri penziónu Pltník, Červený Kláštor
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...