– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Mara Camping, Liptovský Trnovec

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Mara Camping [Zväčšiť - nové okno]
80
Umiestnenie: Na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku, 6 km od mesta Liptovský Mikuláš. Liptovská Mara je obľúbená pre milovníkov vodných i outdoorových športov (dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing), možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou. Cyklotúry, turistika a veľa ďalších možností.
Ubytovanie: Kemp s prevádzkou od 1.5. do 30.9. Chatky (20x): v každej je izba (4 lôžka), kuchynka (chladnička, základné riady a vybavenie) a soc. zariadenie. Kempovanie (stanovanie): upravená trávnatá plocha (3.400 m2) s možnosťou napojenia na elektriku, spoločná kuchynka, prístup z asfaltovej komunikácie. Celý areál je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. V areáli kempu je Wi-Fi, práčka, potraviny, požičovňa športových potrieb, futbalové ihrisko, volejbalové ihriská, stolný tenis, petang, altánky s ohniskami, šmýkačky, hojdačky, disco bar.
Cena: Chatka (4 osoby) a apartmán (6 osôb): sezóna (15.06.-31.08.) 48-58 EUR/chatka/noc, mimosezóna (01.05.-14.06., 01.09.-31.10.) 40-48 EUR/noc (podľa počtu nocí). Vlastný stan: 6 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Vlastný karavan: 10 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. V cene: elektrika, Wi-Fi, stráženie kamerovým systémom, vstup na pláž (neobmedzene).
Adresa: Mara Camping (Mara Kemping, ATC Liptovský Trnovec, kemp Liptovský Trnovec, camping Liptovský Trnovec), 032 22 Liptovský Trnovec. Kontaktná osoba: Anna Bobulová.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Mara Camping, Liptovský Trnovec
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...