– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Kemp Olešná, Frýdek-Místek

100 % (1)
mob. +420 602 238 823 autokemp@sportplex.cz
Kemp Olešná [Zväčšiť - nové okno]
20 10
Umiestnenie: V rekreační zóně přehrady Olešná na úpatí Palkovických hůrek s výhledem na malebné Beskydy. V těsné blízkosti Frýdku-Místku. Ostrava 20 km. Hned vedle kempu je Aquapark Olešná. Na Čeladné (16 km) golfové hřiště.
Ubytovanie: Bezbariérový kemp v Resortu Olešná s množstvím atrakcí (aquapark, dětské hřiště, koloběžky, paddleboardy, šlapadla, beachvolejbal atd.). Zhruba 40 míst pro karavany vybavených el. přípojkami. Ke stanování je plocha 4000 m2, částečně zastíněná stromy. Nabízíme i 10 stanů s podsadou. Umývárna, sprchy, bezbariérové toalety, kuchyňka (s lednicí). Možnost zapůjčení grilu. Ohniště. Pravidelně udržovaná rozsáhlá travnatá pláž. Sportovní vyžití (plážový volejbal, nohejbal, volejbal, tenis). Dětské atrakce. Surfování, projížďka na loďkách (půjčovna 1 km). Restaurace, rychlé občerstvení. Kemp je v provozu v měsících 06-09.
Cena: Celá sezóna: osoba 110 Kč/noc (dítě 6-15 let 80 Kč/noc, do 6 let zdarma), stan 100 Kč/noc, stan s podsadou a kempingovým setem (zapůjčení) 370 Kč/noc, karavan nebo obytné auto 250 Kč, el. přípojka 80 Kč/noc, auto 80 Kč/noc, autobus 320 Kč/noc, pes nebo kočka 70 Kč/noc, sprcha 20 Kč/žeton. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH a platí i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Autokemp Olešná (ATC Olešná), Nad přehradou, 738 02 Frýdek-Místek. Odpovědná osoba: Ing. Jana Adamczyk Vicherová.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (29. 6. 2012, 23.58)
super kemp, nádherný výhled na přehradu, na Lysou horu, čisto, hned vedle bezvadní aquapark, ideální na brusle kolem celé přehrady, můžu jen doporučit

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Kemp Olešná, Frýdek-Místek
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...