– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chalupa Gabo, Habovka

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chalupa Gabo [Zväčšiť - nové okno]
21 0
Umiestnenie: V podroháčskej dedinke Habovka, v tichej bočnej ulici pri centre. Do 100 m je zástavka autobusu, obchod, reštaurácia, diskobar a kaviareň. Termálne kúpalisko Oravice 11 km.
Ubytovanie: Dva samostatné objekty (chalupa a chatka) s veľkou záhradou a uzavretým parkoviskom. V záhrade je možnosť posedenia a grilovania, k dispozícii je trampolína a stolný tenis. Malá chatka (6 osôb): V podkroví chatky sú 2 spáľne (1x3, 1x2 lôžka), na prízemí je izba s TV, kuchynka a sociálne zariadenie. Chatka sa prenajíma vždy celá. Veľká chalupa (15 osôb): V podkroví chalupy sú 2 rodinné apartmány (1x5 a 1x4 lôžka), každý apartmán má dve izby, kuchynský kút, sociálne zariadenie a TV. Na prízemí chalupy je apartmán s dvomi 3-lôžkovými izbami, jedáleň, kuchyňa, 2x sociálne zariadenie, TV.
Cena: Leto: 7 EUR/os/noc. Zima: 8 EUR/os/noc. Silvester: 15 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmánoch (pri ubytovaní 8 a viac osôb možnosť prenájmu celej veľkej chalupy) alebo 4 a viac osôb v malej chatke (aj v hlavnej sezóne). Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok a povlečenie) a garantované pri pobytoch na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Chalupa a chatka Gabo (apartmány Gabo), Mária Tekeľová, Habovka 333, 027 32 Habovka
Poznámky: Na fotografii v levej polovici je chalupa, v pravej polovici chatka.
Na odkazovanej stránke nie sú aktuálne ceny (aktuálne ceny sú tu v inzeráte).
Aktualizácia: 2. mája 2013
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chalupa Gabo, Habovka
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...