– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Rybníčku, Jetřichovice - Vysoká Lípa

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chalupa U Rybníčku [Zväčšiť - nové okno]
12 0
Umiestnenie: U břehu rybníka v památkově chráněné obci Vysoká Lípa, na hranici národního parku Českosaského Švýcarska v okolí Hřenska. Autobusová zastávka, obchod, restaurace 150 m. V blízkosti chalupy je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu. V blízkosti četné cyklotrasy. Hřensko a soutěsky 12 km.
Ubytovanie: Klasická roubená chalupa pro max. 12 osob. Dva 2-lůžkové pokoje a jeden 3-lůžkový s přistýlkou. Pokoje mají dvě společné soc. zařízení (na patře a v přízemí), společnou jídelnu a kuchyň. Nabízíme i 4-lůžkový apartmán s vlastním soc. zařízením a kuchyní. Zahrada se zastřešeným posezením a grilem. Čtyři parkovací místa přímo na zahradě. Uzamykatelná místnost pro úschovu kol.
Cena: Letní sezóna: 300 Kč/os/noc. Topná sezóna (dle počasí): 400 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc +100 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Chalupa U Rybníčku, Jana Kubešová, Vysoká Lípa 23, 407 16 Jetřichovice
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chalupa U Rybníčku, Jetřichovice - Vysoká Lípa
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...