– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chata Chevak, Boží Dar

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Chata Chevak, Boží Dar

Chata Chevak [Zväčšiť - nové okno]
28 0
Umiestnenie: V centru Božího Daru, nejvýše položeného města v Čechách, na hranicích s Německem. U radnice, infocentra, parku a několika restaurací. Ski areál Novako (bohaté vyžití i v létě) 200 m. Klínovec 4 km. V okolí je množství cyklostezek, dobré podmínky na nordic walking a pěší turistiku. Ježíškova cesta s úkoly pro děti přímo u Božího Daru. Karlovy Vary 27 km.
Ubytovanie: Chata s kapacitou 28 osob v 6 pokojích s postelemi a palandami. Pokoje jsou prostorné a pohodlně se do nich vejdou i přistýlky nebo dětská postýlka (možnost bezplatného zapůjčení). V chatě je velká společenská místnost s otevřeným krbem a plně vybavená kuchyň (2 sporáky, 2 lednice, nádobí). Společné soc. zařízení (5x toaleta, 3x sprcha). V chatě je lyžárna. Za chatou oplocená zahrada s ohništěm a výhledem na ski areál Novako. K domu patří 2 parkovací místa. Možnost ubytování s domácím zvířetem (bez poplatku).
Cena: Léto (1.4.-30.11.): jednotlivci (1-19 osob) 200 Kč/os/noc, skupiny (20 a více osob) 100 Kč/os/noc. Zima (1.12.-31.3.): 1-19 osob 350 Kč/os/noc, skupiny 20 a více osob 190 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 50 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (vč. energií, rekreačního poplatku, lůžkovin). Preferuje se ubytování celých skupin a pronájem celé chaty.
Adresa: Horská chata Chevak, Martin Kutěj, Boží Dar 36, 363 01 Boží Dar
Poznámky: Chata od roku 2014 prochází rekonstrukcí a je mimo provoz (stav 06/2015).
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata Chevak, Boží Dar
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...