– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chata Cirkvi bratskej Načetín, Kalek - Jindřichova Ves

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

100 % (1)

Chata Cirkvi bratskej Načetín (755 m), Kalek - Jindřichova Ves

Chata Cirkvi bratskej Načetín [Zväčšiť - nové okno]
18 0
Umiestnenie: Ve vrcholové části Krušných hor v malinké vesničce Jindřichova Ves u Načetína, 850 m od hranice s Německem. V okolí chaty jsou rozsáhlé lesy s rybníky a upravenými lesními cestami. Ve vesnici je restaurace Inka a v nedaleké obci Kalek je i obchod. Lyžařské středisko Mezihoří 9 km. V zimě funguje jediná příjezdová cesta, a to z Jirkova přes obce Šerchov a Kalek.
Ubytovanie: Horská chalupa sloužící především členům církví (od katolické až po svobodné křesťanské sbory)! Ubytování jiných hostů (jednotlivců, rodin, skupin cyklistů) je možné jen výjimečně. V chatě je 6 pokojů vhodných pro přespání 18 lidí (2x2, 2x3, 2x4 lůžka). Společné soc. zařízení (WC, sprcha, umyvadla). Plně vybavená prostorná kuchyně (lednice, mikrovlnka, elektrický sporák), slouží i jako společenská místnost. Topí se dřevem. Chata má vlastní zahradu a místo na parkování. V chatě nejsou přikrývky, je nutné si přivézt spacáky a prostěradla. Nutný vlastní toaletní papír (uskladněný vlhne). V celé chatě je zákaz kouření.
Cena: Členové církví: 100 Kč/os/noc (děti 5-14 let 70 Kč/noc), minimálně však 1.500 Kč/chalupa/noc. Jiné osoby (jen po dohodě): 170 Kč/os/noc (děti 5-14 let 130 Kč/noc), minimálně však 1.500 Kč/chalupa/noc. Domácí mazlíček 80 Kč/noc. Připlácí se spotřeba vody, elektřiny a palivového dřeva za topení podle skutečné spotřeby. Ceny jsou platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Chata Načetín - rekreační zařízení Sboru Církve bratrské v Litvínově, katastrální území Načetín u Kalku, Jindřichova Ves 17, 431 32 Kalek (někdy též Kálek). Provozovatel: Církev bratrská, Litvínov. Správce chaty: Miroslav Samec.
Poznámky: Chata od roku 2024 neslouží veřejnosti. Funguje jen pro interní účely vlastnické církevní organizace.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (15. 7. 2020, 23.17)
Je to 10 let co jsme na tomto krásném místě trávili léto ještě z pár kamarády a vychovatelkami a vychovatelem gregisem. Nikdy na to nezapomenu bylo to překrásné léto
Pomer cena / kvalita100 %Čistota100 %Okolité prostredie100 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata Cirkvi bratskej Načetín, Kalek - Jindřichova Ves
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...