– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Poľovnícka chata Počátky, Bohdíkov - Raškov

?? %

Poľovnícka chata Počátky (650 m), Bohdíkov - Raškov

mob. +420 606 666 162 milkovadita@seznam.cz
Poľovnícka chata Počátky [Zväčšiť - nové okno]
17 0
Umiestnenie: Na samotě v oboře Počátka (též Počátky) v malebném predhůří Jeseníků - v pásmu hory Jeřáb v Hanušovické pahorkatině. Z obory je krásný výhled na Hrubý Jeseník, Rychlebské hory a masiv Kralického Sněžníku. Příjezd autem možný z vesničky Raškov, pěšky po červené značce z Hanušovic 7 km nebo po zelené a červené od vlakové zastávky Vlaské 5 km. Horská chata Severomoravská chata (možnost stravování) pěšky 3,5 km. Okolí je vhodné i pro výlety na běžkách či na kole.
Ubytovanie: Lovecká chata vzniklá rekonstrukcí bývalé hájovny, pro pobyty loveckých hostů i pro rekreaci návštěvníků s pozorováním jelení, dančí a mufloní zvěře. V chatě je 7 pokojů (4x2, 3x3 lůžka), 3 pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají soc. zařízení společné vždy pro 2 pokoje. Dvě společenské místnosti s krbem, plně vybavená kuchyň s kachlovými kamny a myčkou nádobí. Venkovní atrium s posezením. U chaty je houpačka, pískoviště, ohniště a možnost grilování. Kvůli ochraně přírody se nepovoluje hlučná zábava. Pobyt jen bez domácích mazlíčků.
Cena: Léto (1.7.-1.9.): 29.400 Kč/chata/týden. Zima (2.2.-17.3.): 29.400 Kč/chata/týden. Vedlejší sezóna: 2 noci 4.100 Kč/chata/noc, každá další noc 3.500 Kč/chata/noc (tj. při 17 osobách 206 Kč/os/noc), min. 2 noci. Vánoce (21.12.-26.12.): 25.000 Kč/chata/pobyt (5 nocí). Silvestr (27.12.-1.1.): 42.000 Kč/chata/pobyt (5 nocí). Závěrečný úklid vlastní nebo za 4.200 Kč. Připlácí se energie dle spotřeby (elektřina, plyn, dříví). Povlečení i všechny další poplatky jsou v ceně.
Adresa: Lovecká chata Počátka (hájovna Počátky), obora Počátka (též Počátky), Raškov 86, 789 64 Bohdíkov. Odpovědná osoba: Ing. Dita Milková.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Poľovnícka chata Počátky, Bohdíkov - Raškov
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...