– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Pod vežou, Olomouc - Radíkov

?? %

Chata Pod vežou (430 m), Olomouc - Radíkov

mob. +420 736 209 252 rezervace@chataradikov.cz
Chata Pod vežou [Zväčšiť - nové okno]
148 0
Umiestnenie: Na vrcholku s pevností Radíkov v okrajové části Olomouce, v dosahu její MHD. Zastávka autobusu MHD Radíkov 750 m. ZOO Svatý Kopeček 1,5 km. Výborné podmínky pro turistiku, cyklistiku, MTB, MTBO, orientační běh, plavání. Skalní lezení na Malém Rabštejně 15 km.
Ubytovanie: Rekreační areál se sportovišti, restaurací, chatkami a pokoji v budově. Chatky (24x) jsou 4-lůžkové, celkem pro 96 osob. V hlavní budově je 11 pokojů, celkem pro 52 osob. Sociální zařízení je společné, pouze 1 pokoj má vlastní koupelnu i kuchyňku. Velká společenská místnost. Restaurace s celodenním stravováním, letní zahrádka. Malé dětské hřiště. Výběh koz. Jezdecké kurzy, vyjížďky, ustájení koní, pořádání oslav, svateb, možnost opékání, grilování. Pořádání letních táborů, školních táborů a rodinných rekreací. Možnost ubytování i v pokojích v hlavní budově.
Cena: Chatky: 250 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 275 Kč/os), min. 3 osoby v chatce, nutný vlastní spacák. Pokoje: 360 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 420 Kč/os), v pokoji s koupelnou 570 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 620 Kč/os), min. 3 osoby, povlečení je v ceně. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc (jen dospělí). Snídaně 160 Kč, polopenze 310 Kč, plná penze 480 Kč. Energie jsou v ceně.
Adresa: Chata Pod věží, Na Pevnůstce 184/32, 779 00 Olomouc - Lošov (chata se nachází na katastru Lošova, přístup je však z Radíkova). Provozovatel: Roman Frank.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

Helena (4. 4. 2012, 10.59)
S ubytovaním sme boli veľmi spokojní

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata Pod vežou, Olomouc - Radíkov
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...