– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chata pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Chata pod Špičákem [Zväčšiť - nové okno]
16
Umiestnenie: V Jizerských horách, na okraji obce Albrechtice, v sedle Tanvaldského Špičáku. V obci je obchod, restaurace, autobusová zastávka. Lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a další obecní vleky 700 m. V okolí vedou trasy pro běžecké lyžování, turistické trasy a cyklotrasy. Vlaková stanice Desná 1,7 km. Plavecký areál v Jablonci nad Nisou 12 km. Rozhledna Špičák 1,6 km (po modré turistické značce). ZOO Liberec 23 km.
Ubytovanie: Chata s kapacitou 16 osob, ideální jak pro rodiny s dětmi, tak partu přátel. Chata má čtyři 4-lůžkové ložnice (dvě v přízemí, dvě v podkroví), společenskou místnost s jídelnou (TV, DVD a CD přehravač, gramofon, dětský koutek s hračkami), kuchyň (mikrovlnka, lednice s mrazákem, topinkovač, sendvičovač, nádobí pro děti), koupelnu (pračka, fén) a WC. Vytápění: krbová kamna s výměníkem, elektrický kotel. Parkování přímo u chaty. V suterénu možnost uschování kol. Před chatou je posezení s ohništěm, udírna, houpačka pro děti. Možnost zapůjčení dětského kočárku. Chata se pronajímá celoročně mimo Silvestr.
Cena: Léto (měsíce 07, 08): 80 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03, záleží na sněhových podmínkách): 90 Kč/os/noc. Mimosezóna: 60 Kč/os/noc. Připlácí se spotřeba el. energie a otop. Povlečení a spotřeba vody je v ceně. Ceny platí při obsazení 15 lůžek a pobytech na 6 a více nocí. Možnost dohody i na víkendových pobytech.
Adresa: Chata pod Špičákem, Miroslava Machková, Albrechtice v Jizerských horách 314, Albrechtice v Jizerských horách
Poznámky: Inzerát nebyl uhrazen.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...