– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Rekreačné domy pri Podhájskej, Trávnica

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

100 % (1)

Rekreačné domy pri Podhájskej, Trávnica

Rekreačné domy pri Podhájskej [Zväčšiť - nové okno]
45
Umiestnenie: V Trávnici v blízkosti prvej autobusovej zastávky smerom z Podhájskej (termálne kúpalisko 3,5 km). V peknom, tichom a zdravom prostredí. Zabezpečíme Vám dovoz aj odvoz z vlakovej stanice zdarma. V Trávnici reštauračné zariadenia v prijatelných cenách.
Ubytovanie: Dva rekreačné domy, oplotené, v každom je spoločná kompletne vybavená kuchyňa, parkovisko, altánok s krbom. Dom č. 501 (31 osôb): 11 izieb (6x2, 2x3, 2x4, 1x5 lôžok), každá izba má vlastné soc. zariadenie a TV. Hostia majú k dispozícii 6 chladničiek, rodinnú hojdačku, kotlik na guľáš, spoločenskej miestnosti SAT príjem, DVD prehrávač, gulečník, a stolný futbal. Pre deti preliezačka so šmykačkou. Dom č. 544 (14 osôb): 4 izby (2- a 4-lôžkové), každá s vlastným soc. zariadením, spoločná kuchyňa (3 chladničky), spoločenská miestnosť, SAT príjem, internet, altánok s krbom, rodinná hojdačka, pieskovisko. Stanovanie: na záhrade (stany sú k dispozícii).
Cena: Rekreačný dom č. 501: 9 EUR/os/noc, deti 5-10 rokov 6 EUR/os/noc. Rekreačný dom č. 544: 8 EUR/os/noc, deti 5-10 rokov 5 EUR/os/noc. Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. V lete (mesiace 05-10) ubytujeme aj 1 osobu na 1 noc, v zime (mesiace 11-04) min. 4 osoby na min. 4 noci. Ceny sú platné celoročne.
Adresa: Rekreačné domy, Trávnica při Podhájskej. Kontaktná: Emília Ďurkáčová, 023 57 Olešná 539.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (9. 10. 2013, 10.26)
Používateľ tu bol ubytovaný od 22. mája 2010 do 28. mája 2010.
Ubytování perfektní lidé báječný.Klid na relaxaci když se sejde dobrá parta,tak to potom nemá chybu.Okolo příroda prostě nemá chybu. Vřele doporučuji všem kdo váhají,a nebo se nemohou rozhodnout.

Lokalizácia ubytovania