– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Turbáza Forel - turistická ubytovňa, Ždeňovo

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Turbáza Forel - turistická ubytovňa, Ždeňovo

Turbáza Forel - turistická ubytovňa [Zväčšiť - nové okno]
66
Umiestnenie: Na okraji vesnice Ždenijevo mezi poloninou Runou a horou Pikuj v ukrajinských Karpatech. V zimě je v místě v provozu lyžařský vlek (délka 700 m, převýšení 137 m) i půjčovna lyžařského vybavení. Doprava autobusem nebo taxi z města Volovec (25 km). Pro ubytované organizujeme výlety: na horu Zbyn, Pikuj, k potoku Paškovec, na Vysoký Kaměň atd.
Ubytovanie: Čtyřpodlažní budova s 27 pokoji (11x 2-lůžkový s příslušenstvím, 12x 3-lůžkový s příslušenstvím, 2x 2-lůžkový pololuxusní, 2x luxusní dvoupokojový). Jídelna, kavárna-bar, sauna, sportovní hřiště, říční pláž.
Cena: Pokoj s koupelnou: 2-lůžkový 85 UAH/os/noc. Luxusnější apartmán (1 místnost, 2 lůžka): 200 UAH/pokoj/noc. Luxusní apartmán (2 lůžka, 2 místnosti): 300 UAH/apartmán/noc. Plná penze 120 UAH, dítě do 12 let 85 UAH. Slevy pro skupiny a pro děti. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: LOK Foreľ (též turistická ubytovna Forel), Ždenijevo (Žděnievo), Volovecký rajon, Zakarpatská oblast. Kontaktní: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Turbáza Forel - turistická ubytovňa, Ždeňovo
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...