– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Rekreačné stredisko Hálův mlýn, Lažánky

100 % (4)

Rekreačné stredisko Hálův mlýn, Lažánky

mob. +420 606 036 621 haluv.mlyn@seznam.cz
Rekreačné stredisko Hálův mlýn [Zväčšiť - nové okno]
144 80
Umiestnenie: V krásném údolí Bílého potoka, v přírodním parku, který se táhne od Veverské Bítýšky až k Velké Bíteši. Středisko se nachází 8 km od Veverské Bítýšky proti proudu potoka, směrem na výletní osadu Šmelcovna. Tok potoka lemuje pohodlná cesta, vhodná pro pěší i cyklisty. V zimě jsou v údolí Bílého potoka ideální podmínky pro jízdu na běžkách. Brno 30 km.
Ubytovanie: Rekreační středisko s ubytováním ve 2- a 3-lůžkových pokojích, v deseti 3-lůžkových chatkách, čtyřech 6-lůžkových chatách a ve vlastních stanech a karavanech. Pokoje a chaty mají vlastní koupelnu a WC, chatky mají společné soc. zařízení. Ve středisku je restaurace s letní terasou (až 250 míst), venkovní bazén, 2 sportovní hřiště, ohniště. Rekreační středisko je plně bezbariérové. Vhodné pro pořádání svateb, soukromých i firemních večírků (do 200 osob), škol v přírodě.
Cena: Celoročně: chatka 220 Kč/os/noc, pokoj v budově 280 Kč/os/noc, stan 60 Kč/stan/noc + 60 Kč/os/noc, karavan 180 Kč/karavan/noc (s přípojkou 280 Kč/noc) + 60 Kč/os/noc, velkác chata 1.250 Kč/chata/noc. Pes (pouze v chatce) 60 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. povlečení a rekreačního poplatku) a platné i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Rekreační středisko Hálův mlýn a kemp Hálův mlýn (též Vaverkův mlýn), Lažánky 42, 664 71 Lažánky u Veverské Bítýšky. Jednatel: Martin Řehořík. Vedoucí restaurace: Daniel Reiter. Dávný název: Mlýn na Podolí.
Aktualizácia: 1. novembra 2018
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

Simona S. (17. 7. 2019, 10.46)
Katastofální jednání. Chtěli jsme s přítelem, jet na týdenní pobyt s polopenzí. Nejdříve jsem napsala email, na který vůbec nikdo nereagoval. Ale moc se nám libili jejichy stránky. Tak jsem napsala na FB, po pár hodinách odepsali. Domluvili jsme si termín, ale bohužel bez polopenze, že tu v ten týden nedělají, což nám nevadilo. A počítali jsme s tím. Pak se ale dlouho nikdo neozýval, tak jsem psala znovu a dozvěděli jsme se, že s námi vůbec nepočítají, protože v ten termín tam bude mít někdo svatbu. Což chápeme, že z toho budou mít větší obnos, než ze dvou osob. Každopádně nic nemění na tom, že nás o tom mohli kontaktovat. Kdyby jsme tam nenapsali znovu, tak by jsme tam jeli uplně zbytečně. Opravdu nedoporučuji, komunikace je příšerná.
Radek (3. 1. 2017, 06.51)
Naprosto neprofesionální a ubohé jednání. Měly jsme zde rezervovanou chatu pro 6 lidí k pobytu na silvestra, vše nám bylo telefonicky potvrzeno píšeme si vás a uvidíme se na silvestra. V den ubytování jsme dorazily na místo a bylo nám obsluhou v restauraci řečeno, že pro nás žádnou chatu nemají, že ji dali někomu jiném. Nebyly nám to schopni zavolat dopředu ani nám zavolat jakoukoli odpovědnou osobu. Způsobily nám nemalé problémy a velkou finanční ztrátu. Doporučuji si tomuto středisku vyhnout.
Čistota40 %Okolité prostredie70 %Stravovanie10 %
100 %Jaroslava (11. 8. 2014, 20.01)
Používateľ tu bol ubytovaný od 3. augusta 2014 do 8. augusta 2014.
Super pobyt se 4 vnoučaty,vždy ochotný personál,,pěkné okolí,no a hlavně nám přálo počasí,doporučujeme.
100 %JIŘÍ (10. 2. 2013, 20.31)
Používateľ tu bol ubytovaný od 30. júla 2012 do 3. augusta 2012.
Byli jsme ubytovani v nové budově a byli jsme překvapeni jak perfektní a útulné tyto pokoje jsou.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Rekreačné stredisko Hálův mlýn, Lažánky
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...