– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Vinárstvo Hetényi, Mecseknádasd pri Pécsi

90 % (1)

Penzión Vinárstvo Hetényi (230 m), Mecseknádasd pri Pécsi

+36 72 463 618, mob. +36 202 228 481 info@hetenyipince.hu
Penzión Vinárstvo Hetényi [Zväčšiť - nové okno]
23 0
Umiestnenie: Na prosluněném svahu v krásné přírodě na okraji pohoří Mecsek, na počátku rekreačně oblíbeného údolí Óbánya. Horami prochází široká síť turistických tras, nejvyšší hora Mecseku Zengő 8,5 km pěšky po značené stezce přímo od penzionu. Poutavé historické město Pécs (UNESCO) 28 km.
Ubytovanie: Penzion v rodinném vinařství s dobře vybavenými pokoji a apartmány, s velkým vinným sklepem a nabídkou vlastních speciálních vín, která se v supermarketu nepořídí. Pokoje i apartmány mají vždy vlastní koupelnu a kuchyňku: Luxury room (2 lůžka + přistýlka), Family suite (4 ložnice, až pro 10 osob), Apartment 1 (4 lůžka), Apartment 2 (pro 6 osob, 3 pokoje). Degustační terasa s krásným výhledem. Konferenční prostory vhodné i pro svatby a rodinné akce až pro 130 osob. Venkovní prostory se hodí i pro sportovní a jóga kempy.
Cena: Snídaně 2.000 HUF, polopenze (jen pátek-neděle mimo zimu) 4.000-5.000 HUF.
Adresa: Hetényi János Pincészet (Vinařství János Hetényi), Rékavölgyi út 17., H-7695 Mecseknádasd, okres Pécsvárad, župa Baranya, Maďarsko. Kontaktní osoba: Emese Hetényi.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Platená inzercia.
Aktualizácia:
Video: Prezentace vinařství s apartmány

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

90 % (25. 12. 2021, 12.36)
Používateľ tu bol ubytovaný od 17. októbra 2021 do 19. októbra 2021.
Luxusní areál s velkolepým prostorem v krásné přírodě. V přízemí je obrovské sklepení se sudy s vinným mokem, při vstupu do penzionu na nás vždy zavanula příjemná vůně vína. Přestože jsme byli ubytováni v nejlevnějším pokoji, byl velmi prostorný, s velkou koupelnou i kompletní kuchyní. Snídaně byly řešeny dodávkou surovin do ledničky, z nich jsme si pak připravili snídani sami (osobně mám radši klasický styl snídaní v jídelně, ale chápu, že pro malý počet hostů je toto rozumná varianta). Obrovské díky však patří majitelům za dokonalou starost o hosty. V odjezdový den se nám pokazilo auto, majitelé překopali program svého dne, zajistili nám opravu a možné pokračování naší dovolené v Maďarsku.
Penzión Vinárstvo Hetényi, Mecseknádasd pri Pécsi [Zväčšiť - nové okno] Penzión Vinárstvo Hetényi, Mecseknádasd pri Pécsi [Zväčšiť - nové okno] Penzión Vinárstvo Hetényi, Mecseknádasd pri Pécsi [Zväčšiť - nové okno]
Pomer cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolité prostredie100 %Stravovanie80 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Vinárstvo Hetényi, Mecseknádasd pri Pécsi
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...