– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Golf hotel U sv. Jana, Šilheřovice

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Golf hotel U sv. Jana, Šilheřovice

Golf hotel U sv. Jana [Zväčšiť - nové okno]
26 2
Umiestnenie: V klidné obci Šilheřovice nedaleko Ostravy, u hranic s Polskem. V sousedství nádherného anglického parku a zámku. Klubovna golfového klubu 100 m, v zámeckém parku je mistrovské 18-jamkové golfové hřiště. V zimě jsou v zámeckém parku běžecké stopy, zámecký rybník je vhodný k bruslení. V blízkosti hotelu je linie předválečného opevnění a Muzeum opevnění. V okolních lesích je množství cyklostezek. Hornické muzeum Landek 10 km. Bohumín 9 km, Ostrava 13 km.
Ubytovanie: Hotel s 1- až 3-lůžkovými stylově zařízenými pokoji a apartmány. Pokoje i apartmány mají vlastní TV+SAT, telefon a soc. zařízení. Součástí hotelu je historická restaurace s otevřeným anglickým krbem, zahradní posezení (50 osob). Uzavřené hotelové parkoviště (pro hosty zdarma). Hotel je vhodný pro pořádání oslav, firemních akcí, loveckých akcí, golfových turnajů, svateb.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně. Celoročně: pokoj 1-lůžkový 1.000 Kč/os/noc, 2-lůžkový 1.500 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.900 Kč/pokoj/noc, apartmá 2.000 Kč/apartmá/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku i DPH) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Golf hotel U sv. Jana (hotel U svatého Jana, hotel svatý Jan), Jiří Medula, Dolní 140, 747 15 Šilheřovice
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Golf hotel U sv. Jana, Šilheřovice
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...