– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Kamenná chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesák

50 % (1)

Kamenná chata na Tesáku (685 m), Rajnochovice - Tesák

mob. +420 732 424 347 (neuvedený)
Kamenná chata na Tesáku [Zväčšiť - nové okno]
34 0
Umiestnenie: V Hostýnských vrších, ve významné turistickém a lyžařském středisku Tesák (640 m n.m.), poblíž Bystřice pod Hostýnem. V těsné blízkosti chaty jsou restaurace s možností celodenního stravování a občerstvení. Okolí: vrcholy Hostýn (známé poutní místo), Čerňava, Kyčera, Obřany, Pardus, Javorník, turistické a lyžařské středisko Troják, obce Hošťalková, Rusava, Rajnochovice, Chvalčov, Bystřice pod Hostýnem. Koupání v Bystřici pod Hostýnem a na Rusavě.
Ubytovanie: Chata s celoročním ubytováním pro rodinné rekreace, školy v přírodě, školení, lyžařské výcviky, atd. Kapacita chaty je 34 osob (pokoje 3x4, 2x8, 1x6 lůžek). Parkování přímo u chaty. Na chatě se nachází 2 kuchyňky, kde je možnost vlastního stravování, a velmi příjemná společenská místnost. Kamenná chata patří KČT Bystřice pod Hostýnem. Její stavba byla započata již v roce 1930.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, pro členy KČT s kartou Eurobeds 160 Kč/os/noc. Pronájem spol. místnosti s kuchyňkou 500 Kč na celý pobyt (pronájem je dobrovolný). Parkování před chatou zdarma. Minimální počet ubytovaných je 10 osob na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kamenná chata Tesák, Rajnochovice 203, 768 71. Kontaktní: Klub českých turistů, Zdeněk Perutka, Zahradní 309, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.
Aktualizácia: 1. decembra 2013
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

50 %Dagmar S. (22. 7. 2019, 13.01)
Používateľ tu bol ubytovaný od 15. júla 2019 do 17. júla 2019.
Kamenná chata na Tesáku na vás dýchne starými časy. V podstatě úžasný zážitek ze stavení samotného (historie jak budovy tak vybavení). Jen by nebylo špatné lépe se zaměřit na úklid. V celé chatě je velké množství pavučin, které nikdo neuklízí. Sedačka ve společenské místnosti a textilní vybavení není moc čisté. Jinak spaní v pořádku, ostatní vybavení není zničené nebo je obnovené. Teče úžasně teplá voda. Prostřední bez chyby. Naproti chaty retro hostinec, který vás do starých časů zavede zcela. Doporučuji pro nenáročné turisty. Bezkonkurenční cena. Děkujeme.
Pomer cena / kvalita80 %Čistota50 %Okolité prostredie100 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Kamenná chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesák
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...