– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Ubytovňa Kamýk, Veľké Přílepy

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

100 % (2)

Ubytovňa Kamýk, Veľké Přílepy

Dolní Povltaví / Praha Ukázať na mape
Ubytovňa Kamýk [Zväčšiť - nové okno]
30 0
Umiestnenie: Ve Velkých Přílepech severozápadně od Prahy. V dosahu pražské MHD. Ze stanice metra Dejvická spoj 316 a 350. Roztoky u Prahy 6 km východně. Zřícenina hradu Okoř 4 km.
Ubytovanie: Jednoduchá ubytovna s 10 pokoji. Pokoje jsou 2- až 6-lůžkové. Společné soc. zařízení a kuchyňka. Denní úklid. Za poplatek možnost prádelny, zapůjčení TV, Wifi internet. Nonstop provoz baru, možnosti snídaní a večeří.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 130 Kč/os/noc, 4-7 nocí 110 Kč/os/noc, 8 a více nocí 130 Kč/os/noc. Parkování zdarma. Dobrovolné příplatky: za TV, PC, notebook, DVD přehrávač 50 Kč/os/týden, rychlovarná konvice, lednice 40 Kč/os/týden, WiFi 25 Kč/os/týden, vyprání pračky 50 Kč. Ceny jsou včetně DPH, poplatků obci i povlečení. Ceny i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Ubytovna Kamýk, Pavla Hrádková, Tepelná technika jižní a východní Čechy, spol. s r.o., Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy
Poznámky: Ubytování se od roku 2014 již neposkytuje.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (3. 1. 2013, 12.26)
Používateľ tu bol ubytovaný od 3. januára 2013 do 3. januára 2013.
ja jsem tam bydlel do kvetna 2011 a muzu rict super pristup k lidem :)
(26. 4. 2012, 12.10)
Dobry den, mela jsem 3 tydny dopredu zarezervovana luzka v tomto penzionu pro svatebcany. Domluva byla jasna, ale pani v den svatby sdelila, ze luzka nejsou k dispozici. To zkomplikovalo situaci nejen me v den svatby, ale i lidem, kteri prijeli z dalky, z Moravy a ze zahranici. Ti najednou nemeli kde prespat a ja jsem misto svatebniho veseli musela obvolavat ubytovaci zarizeni. Velmi neprofesionalni pristup! Blanka Rambouskova 604 942 953

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Ubytovňa Kamýk, Veľké Přílepy
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...