– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Kemp Arkáda, Božanov

?? %
mob. +420 720 292 880 info@kempbozanov.cz
Kemp Arkáda [Zväčšiť - nové okno]
0
Umiestnenie: V Božanově v Broumovských stěnách, pod dominantní horou Božanovský Špičák s krásnými skalními útvary a vyhlídkou. Kousek do polského národního parku Stolové hory.
Ubytovanie: Kemp s možností ubytování ve vlastních stanech a karavanech, k dispozici i dvě chatky, karavan na pevno a možno přespat v patře kiosku ve vlastním spacáku. V kempu jsou 3x WC, 2x sprcha s teplou vodou (v ceně), malá kuchyňka (plotýnkový vařič, rychlovarná konvice, 2x lednička, 2x dřez s teplou vodou), umyvadlo, mycí žlab se studenou vodou, stanové a karavanové pole, ohniště, pískoviště. O prázdninách je v provozu kiosek U koníka poníka (malé občerstvení, zmrzliny, pivo). Možnost krmení ovcí. Celoroční možnost parkování pro karavany. Kemp v provozu celoročně mimo měsíce 01 a 02.
Cena: Vlastní stany a karavany: osoba 60 Kč/noc (do 12 let 40 Kč/noc), malý stan 50 Kč/noc, velký stan 80 Kč/noc, auto 40 Kč/noc, motorka 30 Kč/noc, karavan + auto 120 Kč/noc, obytné auto 120 Kč/noc, zvíře 30 Kč/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ubytování pod střechou: spaní na povale (na půdě budovy, vlastní spacák, elektřina, bez topení, pro asi 10 osob) 80 Kč/os/noc, karavan Zdeněk (elektřina, dvě dvoulůžka, topení) 100 Kč/os/noc (s povlečením), chatka Bramborka (bez elektřiny, pouze prostěradlo, vlastní spacák) 100 Kč/os/noc, chatka Za bezem (elektřina, topení, kuchyňka, 3 lůžka s povlečením) 140 Kč/os/noc, elektřina i teplá voda v ceně, při ubytování jen na 1 noc příplatek za povlečení 50 Kč/os. Ubytovací poplatek obci 20 Kč/os/noc. Ceny jsou platné celou sezónu.
Adresa: Kemp Arkáda, Božanov 251 (v sousedství areálu Statek Arkáda), 549 74 Božanov. Provozovatel: Karel David.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Kemp Arkáda, Božanov
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...