– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Privát Mária, Veľký Meder

70 % (1)
mob. +421 905 782 212 szerak@orangemail.sk
Privát Mária [Zväčšiť - nové okno]
28 0
Umiestnenie: Vo Veľkom Mederi (bývalé Čalovo), 2 km od termálného kúpaliska (20 minút chôdze). Železničná stanica Veľký Meder 750 m, autobusová stanica 750 m.
Ubytovanie: Ubytovanie v súkromí s kapacitou 28 osôb v 2 apartmánoch a 2 rodinných domoch so spoločným dvorom. Vo dvore je posedenie a možnosť parkovania. Apartmány (2x4 osoby): v každom apartmáne 4 lôžka, TV, vlastná kuchyňa a kúpelňa so sprchou a WC. Malý rodinný dom (8 osôb): 3 izby (2+2+4 lôžka), TV, kuchyňa, kúpelňa s 2 sprchami, 2 WC. Veľký rodinný dom (12 osôb): 3 izby (3x4 lôžka), TV, kuchyňa, 2 kúpelne so sprchami, 2 WC, galéria a spoločenská miestnosť. Kuchyňe sú vybavené chladničkou, sporákom, riadom a taniermi. Ubytovanie je k dispozícii od 1.6. do 15.9.
Cena: Celá sezona: 6 EUR/os/noc, min. 3 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane posteľnej bielizne a energií). Ceny platia pri ubytovaní 4 a viac osôb v malom dome a 8 a viac osôb vo veľkom dome (domy sa prenajímajú celé iba jednej skupine).
Adresa: Privát Mária (apartmány a rekreačné domy), Mária Szombathyová, Orgovánová 1, 932 01 Veľký Meder
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

70 % (29. 8. 2016, 18.54)
Používateľ tu bol ubytovaný od 20. augusta 2016 do 27. augusta 2016.
Ubytováni bylo v klidně lokalitě, krásná zahrada k dispozici , do Thermalu je to trosku delší, ale dá se to zvládnout, strkovisko je cca 1km a voda čistá a průzračná.. Apartmán vybaven dvěma lůžky , mini kuchynkou (dvou vařič a rychlovarna konvice.)po dohodě jsem byla ubytovana i se psem, sprchováci kout, záchod a teraska se stolem a židlemi .. Za me to bylo super ubytováni i i pro děti.. Lůžkoviny, úterku dostanete. Paní domácí je moc příjemná.
Pomer cena / kvalita100 %Čistota80 %Personál100 %Okolité prostredie40 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Privát Mária, Veľký Meder
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...