– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí

82 % (6)

Maringotka Borovicová šiška (690 m), Vyškovec - Vlčí

mob. +420 731 527 573 siska.vlese@gmail.com
Maringotka Borovicová šiška [Zväčšiť - nové okno]
4 0
Umiestnenie: Na samotě na slunné louce na hřebeni Bílých Karpat, na místě s krásným výhledem do okolí, u osady Vyškovec, poblíž rezervace Ve Vlčí. Kolem prochází červená turistická značka po česko-slovenské hranici z rozcestí Pod Kykulou na vrchol Machnáč (771 m). Nejbližší autobusová zastávka Vyškovec Hribovny, točna 3,1 km. Okolí nabízí přírodní krásy Bílých Karpat, rozhlednu na Velkém Lopeníku, v zimě je v provozu sjezdovka na Mikulčině vrchu. Za obchody nejlépe do Starého Hrozenkova.
Ubytovanie: Skromně vybavená útulna (maringotka) pro milovníky ticha a bělokarpatské přírody, zaizolovaná a nově zrekonstruovaná v roce 2018. Slouží jako bezpečný ukrýt před přírodními živly během provozování turistiky. V maringotce je malá kuchyňka, plynový sporák, kamínka a solární osvětlení. Voda se bere ze studánky, jako WC poslouží kadibouda. Možnost dobíjení telefonu či drobné elektroniky ze solárního systému. Na spaní prostorné ležení a gauč, celkově pro 2-4 osoby, nutné jsou vlastní spacáky. Okolní velký pozemek s loukou a lesíkem vám zajistí dostatečné soukromí. Za večerů strávených u ohně si zajisté odpočinete od civilizace. Pro větší skupiny také možnost stanování na pozemku. Dřevo je připravené, možno si jej i nasbírat ve vlastním lese. Pobyt se psem s vlastním pelíškem. Ubytování je možné celoročně.
Cena: Odměna za poskytnutí útulny je formou dobrovolného příspěvku, případně si po dohodě s majitelkou můžete svůj pobyt i odpracovat na údržbě objektu. Pevnou platbou je pouze 50 Kč/os za poskytnutí čistých prostěradel, pokud si nedovezete svá vlastní. Úklid útulny zajišťují sami návštěvníci.
Adresa: Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Ve Vlčí, na hřebeni. Provozovatel: Anna Kovářová, Rejchartice.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

90 % (3. 5. 2024, 18.53)
Používateľ tu bol ubytovaný od 30. apríla 2024 do 2. mája 2024.
Maringotka byla čistá, skvěle vybavená, moc se nám líbil tenhle nápad založen na vzájemné důvěře. Byla zde potravinová banka, kde můžete najít rýži, těstoviny a podobně. Též velké množství čajů, káv a koření. Olej i ocet taktéž nechybeli a dokonce tam bylo i sádlo. V lesíku je úžasná stromová houpačka a příroda naprosto okouzlující. Moc doporučujeme:) určitě tam nejsme naposled.
Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno]
Pomer cena / kvalita90 %Čistota70 %Personál70 %Okolité prostredie100 %
40 % (10. 4. 2024, 22.26)
Zarezervovala jsem si ubytování na 1 noc se psem a pro 1 osobu. Paní mi rezervaci potvrdila. Pak si to asi rozmyslela a další den mi napsala, že bohužel maringotka je obsazená, ale mohu se obrátit na provozovatele útulny a je nedaleko od maringotky. Nabyla jsem dojmu, že jsem nebyla pro paní vhodný zákazník( 1 osoba, 1 noc a 1 pes).
100 % (28. 5. 2022, 09.42)
Používateľ tu bol ubytovaný od 22. mája 2022 do 25. mája 2022.
Báječné ubytování pro skromné lidi uprostřed krásné přírody. Velmi účelně zařízeno.
Pomer cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolité prostredie100 %Stravovanie100 %
100 % (24. 8. 2021, 09.23)
Používateľ tu bol ubytovaný od 15. augusta 2021 do 22. augusta 2021.
Nádherná, útulná maringotka, ve které lze nalézt vše, co k pobytu v přírodě potřebujete. Ohniště i studánka poblíž, okolní příroda dech beroucí! S majitelkou probíhala vynikající komunikace, vše vysvětlila přes e-mail, SMSky a v klidu mi změnila termín. Moc jsem si to v Bílých Karpatech a maringotce Borová Šiška užila a rozhodně se na toto kouzelné místo budu vracet.
Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno] Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí [Zväčšiť - nové okno]
Pomer cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolité prostredie100 %
(20. 6. 2021, 21.40)
Dobrý den. Dne 17.2,2021 jsme si s paní majitelkou domluvili ubytování v termínu 21.6 až 25.6. Domluvili jsme se, termín zarezervovali a dohodli, že týden před příjezdem se spojíme a domluvíme čas příjezdu. No.. paní nezvedá telefony, na emaily neodpovídá.. Zvládl bych pochopit mnoho věcí, ale nastolení ignoru vážně ne.
Okolité prostredie50 %Stravovanie50 %
80 % (1. 11. 2019, 22.07)
Útulná, teplá maringotka a nádherná příroda. Byli jsme spokojeni.
Pomer cena / kvalita100 %Čistota70 %Okolité prostredie100 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Maringotka Borovicová šiška, Vyškovec - Vlčí
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...