– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Chata Medica, Liptovské Revúce

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

95 % (1)
Chata Medica [Zväčšiť - nové okno]
15 0
Umiestnenie: Ve středu obce Liptovské Revúce u řeky, hospody a prodejny potravin. Liptovské Revúce se nachází na rozhraní Velké Fatry a Nízkých Tater, ideální pro turistiku a zimní lyžovačku v místním centru.
Ubytovanie: Chata s nádechem romantiky a příjemnou atmosférou, pro 15 osob (pokoje 3x4 lůžka, 1x3 lůžka). Dvě koupelny (sprcha, vana), kuchyňka. Sauna (za příplatek). Společenská místnost (krb, TV-SAT a hifi-soustava). Wi-Fi připojení na Internet zdarma. Vedle chaty je altánek.
Cena: Léto: 5 osob 8 EUR/os/noc, 6-10 osob 7 EUR/os/noc, 10-14 osob 6 EUR/os/noc, 15 osob (plné obsazení) 5 EUR/os/noc. Zima: příplatek 2 EUR/os/noc. Pes 2 EUR/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Chata se pronajímá vždy celá jedné skupině. V hlavní sezóně jen týdenní pobyty, mimo sezónu i pobyty jen na 1 noc.
Adresa: Chata Medica, Zdenka Kutajová, Liptovské Revúce 338
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

95 % (11. 12. 2012, 14.15)
Používateľ tu bol ubytovaný od 14. septembra 2012 do 21. septembra 2012.
Ubytování pro 15 ža 18 nenáročných horalů v krásné chaloupce uprostřed vsi hned za hospodou která patří také ubytovatelům. Vody na koupání dost,možnost sauny.Jsou to také turisté,velice milí a ochotní a snaží se Vám vyjít ve všem vstříc. Jediné minus že ve vsi není restaurace kde by vařily teplé jídlo. Jinak naprostá spokojenost.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Chata Medica, Liptovské Revúce
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...