– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Rekreačné zariadenie Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Rekreačné zariadenie Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák

Rekreačné zariadenie Meopta Přerov [Zväčšiť - nové okno]
52
Umiestnenie: Ve středisku Tesák v Hostýnských vrších. V zimním období je možno využít 300 m vzdálený lyžařský areál s vlekem a umělým dosněžováním. V okolí krásné lyžařské běžkařské tratě a cyklotrasy po hřebenech Hostýnek. Na Tesáku jsou restaurace a hospůdky se zahrádkami.
Ubytovanie: Rekreační zařízení s celoročním ubytováním ve 13 chatkách, s vytápěním. Chatky jsou 4-lůžkové, vybavené vlastním soc. zařízením a kuchyňkou (konvice, lednička). V hlavní budově je jídelna a společenská místnost s TV. U chatek je hřiště, ohniště, možnost zapůjčení grilu. Možné pořádání oslav a jiných společenských akcí.
Cena: Celoročně: 1 osoba v chatce 500 Kč/chata/noc, 2 osoby v chatce 325 Kč/os/noc, 3-4 osoby 280 Kč/os/noc (dítě do 2 let zdarma, 2-15 let 170 Kč/os/noc). Při obsazení celého areálu skupinová sleva. Strava: snídaně 60 Kč (dítě do 10 let 38 Kč), oběd 100 Kč (dítě 68 Kč), večeře 85 Kč (dítě 58 Kč). Podmínkou ubytování je zakoupení minimálně snídaně. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, DPH, energie i případné vytápění).
Adresa: Rekreační zařízení Meopta (RZ Meopta, rekreační středisko Meopta), Tesák, 768 71 Rajnochovice. Provozovatel: Meopta - optika, s.r.o. Přerov, Kabelíkova č. 1, 750 02 Přerov. Správce střediska: Jiří Všetička. Kontaktní osoba: Hana Filipová.
Poznámky: Provoz rekreačního zařízení byl v 10/2013 dočasně ukončen.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Rekreačné zariadenie Meopta Přerov, Rajnochovice - Tesák
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...