– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Motel Nezabylice, Nezabylice pri Chomutove

?? %
mob. +420 778 005 050 cfteam@seznam.cz
Motel Nezabylice [Zväčšiť - nové okno]
23 0
Umiestnenie: Na okraji vesnice Nezabylice, 6 km jihovýchodně od centra Chomutova, u silnice na Žatec (14 km) a Postoloprty (18 km). Průmyslová zóna Triangle 8 km. Kamencové jezero Chomutov (koupání), Podkrušnohorský zoopark, Eurosafari a skanzen Stará Ves 8 km.
Ubytovanie: Ubytovna (motel) pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty jednotlivců i firemních pracovníků. Ubytovna má kapacitu 23 lůžek v 9 pokojích (1x1, 5x2, 2x3, 1x4 lůžek) a 1 apartmánu (1x2 lůžka). Na každém pokoji je vlastní lednice s mrazákem a LCD TV. Šest pokojů má vlastní koupelnu, zbylé tři mají dvě společná soc. zařízení. Na patře je společná vybavená kuchyňka. Apartmán má kompletně vybavenou kuchyňku, koupelnu a WC. WiFi připojení zdarma. Oplocené parkoviště přímo u motelu. Nabízíme i další možnosti ubytování v oblasti Žatce a Chomutova.
Cena: Pokoje: 1-7 nocí 400 Kč/os/noc (při ubytování jen 1 osoby 500 Kč/noc), 8-15 nocí 350 Kč/os/noc (jen 1 osoba 450 Kč/noc), 16-29 nocí 300 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc), 30 a více nocí 250 Kč/os/noc (jen 1 osoba 350 Kč/noc). Apartmán (2-lůžkový): 1.200 Kč/apartmán/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, DPH, povlečení a energií) a platí celoročně. Platba probíha vždy předem při předání klíčů od pokoje.
Adresa: Motel Nezabylice (ubytovna, dříve Motel Žako), Nezabylice 20, 430 01 Nezabylice u Chomutova. Provozovatel: CzechFoodTeam s.r.o., Praha. Kontaktní osoba: Hana Helebrantová.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Motel Nezabylice, Nezabylice pri Chomutove
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...