– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Lacné ubytovanie Nad Drahou, Mělník - Pšovka

55 % (2)

Lacné ubytovanie Nad Drahou, Mělník - Pšovka

mob. +421 606 804 868 petratul@seznam.cz
Lacné ubytovanie Nad Drahou [Zväčšiť - nové okno]
20 0
Umiestnenie: V Mělníku, v části Pšovka. Restaurace 500 m. Do 900 m obchody, pošta, autobus (MHD, dobré spojení směr Štětí i Praha s návazností integrovanou dopravou na metro Ládví), letní koupaliště. Historické centrum Mělníka (podzemí, muzea, zámek atd.) 2 km. V okolí vinařská oblast, Kokořínsko, Labe (rybolov, cyklostezka).
Ubytovanie: Dům s rozlehlou zahradou a klidným bydlením pro pracující (pracovní čety, dělníky, firmy a jejich zaměstnance) i turisty. V domě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje, společné soc. zařízení, vybavená kuchyň (el. spotřebiče, nádobí), pračka, televize, WiFi. Zahrada s venkovním posezením pod pergolou, grilem a možností bezpečného parkování za bránou.
Cena: Celoročně: 30 nocí a více na vícelůžkovém pokoji 120 Kč/os/noc (pokud chce být osoba samostatně na pokoji 160 Kč/os/noc), 3-29 nocí 200 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adresa: Levné ubytování, Nad Drahou 921/4, 276 01 Mělník - Pšovka. Provozovatelka: Petra Tulachová.
Poznámky: Platená inzercia.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

100 % (18. 2. 2021, 07.48)
Reaguji na příspěvek : Pan Pavel Koťas, jelikož dle jeho popisu je ubytování tak hrozné, tak určitě proto se u nás ubytoval celkem 3x. Poprvé na jaře 2020, po druhé od října 2020 do 2. ledna 2021, za pár dní mi volal a prosil mě aby se mohl vrátit, že ho vyhazují z bytu v Praze, kde mu údajně též nevrátili peníze. 8.ledna 2021 se opět nastěhoval. Mimo to měl ještě souběžně ubytování v Karviné, které měl problém předat a opět mu prý nevrátili peníze. Za celou dobu jeho 3 pobytů u nás si nikdy nestěžoval. Bydlení opustil, aniž by mě o tom informoval, bylo to jeho rozhodnutí odejít předčasně, poslední den mě několikrát potkal a mohl se se mnou domluvit o vrácení peněz, odešel bez předání pokoje a začal mi psát výhružné sms a udání na všechny možné úřady. Pan Koťas je v invalidním důchodu, dochází k psychologovi, je pod dohledem kurátorky, je to duševně nemocný člověk, který si neustále rozjednává několik bydlení najednou. ---------- Původní e-mail ----------
10 % (17. 2. 2021, 05.40)
Používateľ tu bol ubytovaný od 8. januára 2021 do 15. februára 2021.
Této ubytovně se raději vyhněte širokým obloukem to co je zde na fotkách tomu vůbec neodpovídá krom toho se na ubytovně netopí a když si na to budete stěžovat paní vás vyhodí a nevrátí peníze za pobyt , dále opadává omítka ze stropů , hosté jsou jako sardinky v krabičce na ubytovně není dostatek místa na věci pro tolik lidí , sprcha nedostatečná bez zástěny voda vytéká do chodby Parkování pro jízdní kola úplně chybí jen stojany jako u obchodu na zahradě která se nezamyká dveře do ubytovny nejdou uzamknout nábytek se rozpadá když si donesete vlastní nádobí tak paní nerozpozná co je její a co vaše Mě po pobytu poslední víkend musel ošetřit doktor s podchlazením ihned mě vyhodila a jak píši výše nevrtila asi 1700kč Každému doporučuji vyhledat jakékoliv jiné ubytování
Pomer cena / kvalita10 %Čistota10 %Personál10 %Okolité prostredie10 %

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Lacné ubytovanie Nad Drahou, Mělník - Pšovka
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...