– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Osecká chata, Moldava - Nové Mesto

?? %

Osecká chata (790 m), Moldava - Nové Mesto

mob. +420 777 224 310 oseckachata@seznam.cz
Osecká chata [Zväčšiť - nové okno]
32 21
Umiestnenie: V Krušných horách, mezi obcemi Moldava a Mikulov, nedaleko hranic s Německem (hraniční přechod Moldava / Neurehefeld 4,8 km). Vlaková stanice horské lokálky Mikulov - Nové Město 500 m. Autobusová zastávka 600 m (Moldava - Nové Město, rozcestí). Restaurace Bystřická bouda 20 m (pouze zimní provoz), další restaurace v Novém Městě 1,7 km. Okolí je vhodné pro cykloturistiku a turistiku, v zimě pro lyžování a běžkování. Běžkařský závodní stadion 500 m. Ski centrum Bouřňák 1,8 km. Letní koupání Cínovec - Dlouhý rybník 9 km. Bazén, sauna a lázně Rehaklinik Altenberg 14 km.
Ubytovanie: Horská chata s kapacitou až 32 lůžek, k pronájmu vždy celá jedné skupince. Základ ubytovací kapacity tvoří čtyři 5-lůžkové pokoje, ke kterým patří společenská místnost, kuchyň a sociální zařízení. Kapacita se dá navýšit o další dva 6-lůžkové pokoje, s další menší kuchyňkou a sociálním zařízením, které přednostně užívá lyžařský oddíl. Parkování přímo před chatou. Asfaltové sportovní hřiště.
Cena: Léto (15.06.-31.08.): 250 Kč/os/noc. Zima (01.09.-14.06.): 300 Kč/os/noc. Zapůjčení povlečení 100 Kč/os/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny jsou včetně všech poplatků, zimního vytápění i dalších energií). Ceny jsou garantovány při pobytech 10 a více osob v chatě na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně). Skupina má vždy k dispozici celou chatu.
Adresa: Osecká chata (horská chata Osecká), Moldava - Nové Město 71, 417 81 Moldava. Provozovatel: TJ Baník Osek, z.s. Kontaktní osoba: Pavla Kusá.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Osecká chata, Moldava - Nové Mesto
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...