– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Becy, Habovka

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %
Penzión Becy [Zväčšiť - nové okno]
39
Umiestnenie: Na rozhraní obcí Habovka a Zuberec, v tichom a prekrásnom prostredí Západnych Tatier - Roháčov. Penzión je ideálnym východiskom letnej a zimnej turistiky. Autobusová zastávka 200 m, najbližší obchod 100 m. Lyžiarsky vlek 800 m. Termálne kúpalisko Oravice 10 km, Bešeňová 36 km. Oravský hrad 30 km, Oravský skanzen Brestová 5 km.
Ubytovanie: Penzión s 39 lôžky v 11 izbách. Izby sú 2- a 3-lôžkové, majú vlastné soc. zariadenie (sprcha + WC) a TV. Dve spoločné kuchynky s chladničkou, jedálňa, bar, spoločenská miestnosť (TV+SAT). V okolí penziónu je veľká záhrada s ohniskom na opekanie a spoločné posedenie. Parkovisko pre autá aj autobus. V penzióne je biliard, stolný tenis, šípky a sauna. Možnosť zapožičanie bicyklov.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 7 EUR/os/noc, deti 3-12 rokov 6,50 EUR/noc, deti do 3 rokov zadarmo. Polopenzia 7 EUR. Silvester: 20 EUR/os/noc vrátane polopenzie. Ceny sú konečné a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe iba na 1 noc (aj cez sezónu).
Adresa: Penzión Becy, Jozef Benický, Habovka 263, 027 32 Habovka
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Becy, Habovka
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...