– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzión Libuše, Mikulov

?? %

Penzión Libuše (260 m), Mikulov

+420 519 512 497, mob. +420 723 715 533 ingdaniel@tiscali.cz
Penzión Libuše [Zväčšiť - nové okno]
16 0
Umiestnenie: V severní části Mikulova, poblíž žluté turistické značky vedoucí ze Svatého kopečku na Turold. Historické centrum Mikulova 600 m. Autobusová zastávka 200 m. Lom Janičův vrch (koupání) 1,2 km.
Ubytovanie: Penzion (ubytování v soukromí) v samostatné části rodinného domu se zahradou. V areálu je apartmán v patře domu se samostatným vchodem (ložnice se 4 lůžky + plně vybavená kuchyně se 2 lůžky), apartmán v domku v zahradě (ložnice s 5 lůžky) a pokoj v domku v zahradě (ložnice se 3 lůžky + obývák se 2 lůžky). V každé jednotce je vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC) a lednička. Zastřešená terasa s krbem, grilem a možností příjemného posezení u dobrého vína. Bezplatné parkování v uzamčeném dvoře. Zajistíme i úschovu kol v garáži a jejich zapůjčení.
Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adresa: Penzion Libuše, Pavlovská 471/83, 692 01 Mikulov. Provozovatelka: Mgr. Libuše Danielová.
Aktualizácia:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

Jura. (17. 9. 2022, 22.40)
Rád bych upozornil na NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ provozovatelky penzionu Libuše paní Mgr. L. Danielové. Na stránkách https://www.levneubytovani.net/ubytovani/penzion-libuse-mikulov/ aktualizovaných 1.6.2021 jsem se dočetl, že: "Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií)." Tuto cenu (350 Kč) mi také paní magistra telefonicky potvrdila! Na tomto základě jsem mailem poslal písemnou objednávku na ubytování pro 2 osoby na 22. - 29. října. Paní magistra mi další den mailem potvrdila objednávku na požadovaný termín s tím, že "Cena na osobu a noc je 450,- Kč ." V zápětí jsem se proti takto svévolně navýšené ceně ohradil. Paní magistra mi odepsala že webové stránky jsou dávno zastaralé, že neví, jestli tam někdo něco připsal a že MOJI OBJEDNÁVKU RUŠÍ. Mohu doložít mailovou korespondencí. Je mi líto, ale TOTO UBYTOVÁNÍ ROZHODNĚ DOPORUČIT NEMOHU! Jura

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Libuše, Mikulov
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...