– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Mária, Korňa pri Turzovke

?? %
mob. +421 915 830 246 penzionmariakorna@gmail.com
Penzión Mária [Zväčšiť - nové okno]
57 0
Umiestnenie: V hornatom kraji na malebných Kysuciach, iba 12 km od hraníc s Českou republikou (pešo iba 6 km), na mieste s krásným výhľadom, 400 m nad kostolom v Korni. V blízkom okolí pútnicke miesto Živčáková (3 km), Korňanský ropný prameň (3 km) a mnoho krásnych turistických trás v krajine beskydských kopaničiarskych osád.
Ubytovanie: Štýlový penzión pre turistov, rodiny s detmi aj veľké skupiny, s hotelovou častí (44 lôžok), samostatnou chalúpkou (13 lôžok), vlastným rybníkom so pstruhmi, detským ihriskom a veľkou reštauráciou. V hoteli sú všetky izby (10x2, 3x4, 1x5 lôžok, možnosť prísteliek) s vlastnou kúpeľňou s WC, rádiobudíkom a TV-SAT. V chalúpke sú 2 spálne (3- a 6-posteľová), spoločenská miestnosť (2x rozkladací gauč), plne zariadená kuchyňa a kúpeľňa. Reštaurácia (60 miest, najmä slovenské jedlá), poľovnícky salónik, veľká zimná záhrada s krásnym výhľadom, vhodné aj pre svadby a firemné stretnutia. V areáli chováme domáce zvieratá (farma) - mačky, psy, kravičky, kone.
Cena: Izby: 2-posteľová 35-40 EUR/izba/noc (prísteľka 10 EUR/noc, iba 1 osoba na izbe 25 EUR/izba/noc), 4-posteľová 55 EUR/izba/noc, 5-posteľová 65 EUR/izba/noc (tj. pri 5 osobách 13 EUR/os/noc). Chalúpka: 1-9 osôb 110 EUR/chata/noc, každá ďalšia osoba 12,50 EUR/os/noc. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Polpenzia 12 EUR (dieťa 9 EUR), plná penzia 15 EUR (dieťa 12 EUR). Domáce zviera 4 EUR/pobyt. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc (osoby nad 15 rokov). Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzión Mária, Korňa 834, 023 21 Korňa. Prevádzkovateľ: Z+P stav spol. s r.o. Korňa. Kontaktná osoba: Zdenka Odrobiňaková.
Aktualizácia:
Video: Dedinka Korňa

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Mária, Korňa pri Turzovke
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...