– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzión Michael, Nová Lesná

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

40 % (3)
Penzión Michael [Zväčšiť - nové okno]
24
Umiestnenie: V podtatranskej obci Nová Lesná, len 5 km od centra Vysokých Tatier (Starého Smokovca) a 10 km od mesta Poprad. Kúpaliská s termálnou vodou v Poprade a Vrbove (15 km). Najbližšie lyžiarske strediská sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici (8 km), Starom Smokovci (5 km), Svite (15 km) a Štrbskom Plese (20 km).
Ubytovanie: Penzión s kapacitou 24 osôb v 2- až 5-lôžkových izbách so spoločným soc. zariadením. Vo všetkých izbách je bezplatné WiFi pripojenie. Spoločná plne vybavená kuchyňa (2x chladnička, plynovy sporák, presso stroj, mikrovlnka, umývačka riadu, taniere, hrnce, poháre). Možnosť raňajok alebo polpenzie. Parkovanie priamo pri penzióne.
Cena: Hlavná sezóna (03.01.-31.03., 01.07.-15.09.): 10 EUR/os/noc, dieťa do 12 rokov 7 EUR/os/noc. Mimosezóna: 9 EUR/os/noc, dieťa do 12 rokov 6 EUR/os/noc. Silvester (26.12.-03.01.): 13 EUR/os/noc, dieťa do 12 rokov 10 EUR/os/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. ZTP osoby zľava 5 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR, polpenzia 9 EUR. Platí sa vždy za všetky lôžka na izbe. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Povlečenie je v cene.
Adresa: Penzión Michael, Tomáš Ferko a Dominika Ferenčíková, Školská 173, 059 86 Nová Lesná. Provozuje: AURYN-DTF, s.r.o., Horská 33, 059 86 Nová Lesná.
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

40 % (16. 9. 2012, 20.49)
Používateľ tu bol ubytovaný od 12. septembra 2012 do 16. septembra 2012.
Také jsme měli poukazy ze slevového serveru - funkčního, a měli jsme být v penzionu Gabriel, ale pro obsazenost jsme souhlasili s Michaelem - asi chyba. A také si myslím, že slevě asi odpovídal pobyt, hlavně jídlo, které bylo v ceně- dospělá porce = 2 kopečky rýže, podruhé 3 kopečky, první a 4. den stejná masová směs, 2.den jiná masová směs. Na snídani celkem výběr, ale málo pečiva- poslední den byl nejhorší- dostali jsme celkem 2,5krajíce chleba pro 3osoby!!!a 3 mini kousky vánočky. Na švédském stole byly možná 3-4 jogurty - pro celý penzion, z toho jeden prošlý. Nikoho se v tu chvíli nedovoláte, protože hlavní sídlo je v penzionu Gabriel, tak byste museli zajít tam. Penzion čistý, i koupelna, pokoje spíše starší výbavy, ale dostačující, do své koupelny jdete po společné chodbě, čímž to trochu postrádá výhodu vlastní koupelny. Masáže, které měly být v ceně poukazu, a které penzion Gabriel nabízí na stránkách, se bez upozornění proměnily v masažní křesla. Pokud hledáte levné ubytování, nejlépe bez jídla, tak pak dostačuje. Plusem jsou 2 obchody, kavárna a vinotéka do 50m od penzionu, wifi zdarma.
(5. 6. 2012, 16.59)
To nie je pravda, iba ty co maju poukaz z nebeslev.cz lebo neboli uhradene a vy ste bol u nas dve noci zadarmo
(4. 6. 2012, 18.01)
Pokud pojedete se slevovým poukazem tak snad ani nejezděte

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzión Michael, Nová Lesná
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...