– dobré ubytovanie za prijateľné ceny –
Jazyk:

Penzion Pod Prameny, Branov pri Křivokláte

Upozornenie: Inzerát nie je aktuálny! Prezeráte si záznam v archíve.

Inzerát je tu ponechaný z historických dôvodov. Všetky údaje v ňom uvedené boli platné ku dňu poslednej aktualizácie (pozri nižšie), teraz sa môžu výrazne líšiť. Kontaktné údaje sú z dôvodu ochrany osobných údajov skryté. Naďalej však máte možnosť využívať tunajších recenzií.

?? %

Penzion Pod Prameny, Branov pri Křivokláte

Křivoklátsko / údolí Berounky Ukázať na mape
Penzion Pod Prameny [Zväčšiť - nové okno]
22
Umiestnenie: Na samotě u Branova v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, 3,5 km od hradu Křivoklát a 500 m od řeky Berounky. Tři prameny (Kneippovy lázně) 500 m. Přírodní rezervace U Eremita 350 m. Restaurace 500 m, obchod 1 km, vlaková stanice Roztoky u Křivoklátu 3 km. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření, návštěvu kulturních památek. V řece Berounce možnost koupání a vodních sportů. Aquapark Kladno 35 km.
Ubytovanie: Penzion se 4 apartmány (1x3, 2x5, 1x7 lůžek, možnost přistýlek). Každý apartmán má vlastní soc. zařízení a kuchyň. Společenská místnost s TV je společná pro všechny apartmány. Před penzionem je zahrada o velikosti 1.200 m2, posezení s ohništěm a grilem, volejbalové hřiště. Na hranici pozemku protéká potok s průzračně čistou vodou.
Cena: Léto (měsíce 06-09): 250 Kč/os/noc (dítě do 15 let 220 Kč/noc), celý penzion 4.500 Kč/penzion/noc. Mimosezona (měsíce 10-05): 230 Kč/os/noc (dítě do 15 let 200 Kč/noc), celý penzion 4.000 Kč/penzion/noc. Silvestr: 6.000 Kč/penzion/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Ceny obsahují povlečení i veškeré energie. Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob v apartmánu na 2 a více nocí (v měsících 07-08 na 7 nocí).
Adresa: Penzion Pod Prameny (apartmány Pod Prameny), Michal Kolbaba, Branov 80, 270 23 Branov
Aktualizácia:
Odporučte toto ubytovanie:

Názory na ubytovanie

Máte s týmto ubytovaním nejakú skúsenosť?
Podeľte sa, prosím, s ostatnými o svoje zážitky.

O Váš názor veľmi stojíme a pomôžete tým mnohým ďalším ľuďom!

Pred vložením recenzie sa však musíte prihlásiť.

Vkladanie recenzií umožňujeme len registrovaným používateľom v záujme zabezpečenia spoľahlivosti informácií. Prosíme o pochopenie.

V súčasnosti nie je evidovaný žiadny názor na toto ubytovanie.

Lokalizácia ubytovania

Ubytovanie na mape

Prepnúť mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa sa načítava...
Mapa sa načítava...
Z:   Do: Penzion Pod Prameny, Branov pri Křivokláte
Zahrnúť platené cesty: áno nie
Street View sa načítava...